Piłkarska skandalistka wrzuciła ZDJĘCIE nagich piersi do Internetu. GORĄCA WPADKA

2019-10-21 22:08 FAN
Wanda Nara
Autor: INSTAGRAM Wanda Nara

Wszyscy fani piłki nożnej z pewnością kojarzą nazwisko Wandy Nary, żony gwiazdy PSG Mauro Icardiego. Argentyńska agentka lubi wzbudzać kontrowersje. Tym razem zszokowała wszystkich, publikując w sieci fotografię, na których widać gołe piersi kobiety, która pracuje przy programie Tiki Taka. Gorąca wpadka jest już na ustach wszystkich kibiców i tamtejszych mediów!

Czy to fatalna pomyłka Wandy Nary? A może kolejna zaplanowana prowokacja? Tuż przed kolejnym odcinkiem programu Tiki Taka, w mediach społecznościowych agentki piłkarskiej i żony Mauro Icardiego, pojawiło się zdjęcie z kulis. Fani byli w szoku, gdy okazało się, że Argentynka opublikowała fotografię gołych piersi jednej z kobiet!

Okazało się, że była nią Giorgia Venturini, jedna z dziennikarek pracujących przy programie Tiki Taka. Choć fotografia bardzo szybko zniknęła z Internetu, to jak dobrze wiadomo, nie zniknęła z niego. Kibice zastanawiają się jedynie, czy jest to kolejna świetnie przygotowana prowokacja, która ma przywrócić Wandę Narę na języki.

O Narze zaczęło być głośno w latach 2013-2014, kiedy zakończył się jej związek z Maxi Lopezem. Mogłoby nie być w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że płynnie przeszła do związku z Mauro Icardim - młodszym od niej o 7 lat ówczesnym koledze bardziej doświadczonego argentyńskiego napastnika z Sampdorii Genua. Panowie ostatnio przyznali, że wyjaśnili sobie tę krępującą sytuację, doszło także do przebaczenia ze strony Lopeza.