PILNE! Znamy datę walki i nazwisko rywala Błachowicza!

2021-04-14 17:10 Rafał Mandes
Jan Błachowicz
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Jan Błachowicz

Po wygranej z Israelem Adesanyą zapowiadał, że robi sobie półroczną przerwę. I wszystko wskazuje na to, że słowa dotrzyma. Dobrze poinformowany dziennikarz ESPN zdradził właśnie kiedy i z kim Jan Błachowicz zmierzy się w drugiej obronie pasa mistrza UFC w wadze półciężkiej.

Błachowicz 6 marca jako pierwszy pokonał Adesanyę. Mistrz wagi średniej chciał wejść na tron także w kategorii półciężkiej, a przed pojedynkiem zapowiadał, że nie obawia się legendarnej polskiej siły. Pomylił się.

Super Sportowiec Marca: Jan Błachowicz wielkim zwycięzcą!

Po pięciu znakomitych rundach zdaniem sędziów lepszy był Błachowicz. Polakowi w ostatniej odsłonie zabrakło dosłownie kilku sekund, by zakończyć batalię przed czasem.

"Cieszyński Książę" po powrocie do kraju przyznał w rozmowie z "Super Expressem", że kolejną walkę stoczy dopiero za pół roku. I tak właśnie będzie. Brett Okamoto napisał przed chwilą na Twitterze, że Błachowicz zmierzy się z Gloverem Teixeirą 4 września na gali UFC 266. Taką informację przekazał mu Dana White, szef największej i najbardziej prestiżowej federacji MMA na świecie.

Jan Błachowicz zaskoczył fanów! Już niedługo zobaczymy go w kompletnie innej roli?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze