Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Po tym zdjęciu Krzysztofa Radzikowskiego ruszyła fala komentarzy. Uderzające podobieństwo, fani nie mogli tego przeoczyć

2022-05-10 10:31

Coraz większa popularność pozwoliła Krzysztofowi Radzikowskiemu zaistnieć w świecie freak-fightów. Zadebiutował on w MMA na gali FAME MMA 12 i choć przegrał, to zaprezentował się przyzwoicie i fani czekają na jego kolejne występy. Gwiazda programu Gogglebox TTV nie tylko trenuje do kolejnych walk, ale poświęca się także życiu rodzinnemu. Ostatnie zdjęcie Radzikowskiego, jakie pojawiło się w sieci, wywołało prawdziwą falę komentarzy, a wszystko przez jeden szczegół.

Krzysztof Radzikowski znany jest kibicom sportów siłowych od dawna. Przez wiele lat startował w zawodach strongman, jednak później skupił się na karierze w telewizji, stając się gwiazdą programu Gogglebox stacji TTV. Wciąż jednak regularnie trenował, dzięki czemu łatwiej było mu wejść w świat sportów walki, gdzie zadebiutował w minionym roku. Na FAME MMA 12 Radzikowski zmierzył się z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem i musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego rywala, dla którego była to trzecia walka w karierze. Krzysztof Radzikowski sam zapowiadał, że jeszcze pojawi się w klatce, ale nie zobaczyliśmy go na gale FAME 13 i wszystko wskazuje na to, że na FAME 14 również się nie pojawi. Fani chętnie śledzą Radzikowskiego w mediach społecznościowych jednak nie tylko ze względu na jego osiągnięcia, ale także z ciekawości dotyczącej jego życia prywatnego. Szczególne emocje budzą zdjęcia z synem, którego „Radzik” chętnie pokazuje do obiektywu aparatu.

Niepojęte, co zrobił ze sobą Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Po tym, co zobaczyli fani ruszyła prawdziwa lawina

Sprawdź, jakie wykształcenie ma Krzysztof Radzikowski! Wejdź w galerię poniżej:

Krzysztof Radzikowski pokazał kolejną fotkę z synem. Fani nie mogli nie zareagować!

Dla gwiazdy FAME MMA rodzina jest bardzo ważna. Rzadko prezentuje on zdjęcia ze swoją partnerką, ale chętnie pozuje do zdjęć ze swoim małym synem, który przyszedł na świat w 2021 roku. Chłopie rośnie jak na drożdżach i jest ulubieńcem użytkowników Instagrama, którzy obserwują profil Krzysztofa Radzikowskiego. Najnowsze zdjęcie wywołało masę reakcje, a fani zwrócili uwagę na… podobieństwo małego Antosia do taty.

Marta Linkiewicz pokazała pierś w pełnej okazałości! Nie zdążyła zasłonić się przed kamerą, mamy jej gorące zdjęcie

 – brakuje mamy, ale ktoś musiał nam cyknąć fotę – opisał krótko zdjęcie Radzikowski. Fani pod fotką umieścili masę komentarzy: „Podobny do Radzia”, „Cały tata”, „Wykapany tata” to tylko część wspominających o podobieństwie syna do Krzysztofa Radzikowskiego.

Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram / krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z synem
Konrad Karwat zdradza, kto jest większym wariatem: Radzikowski czy Abus z Gogglebox
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze