to naprawdę on?

Po zobaczeniu tego zdjęcia nie mogliśmy uwierzyć, że to naprawdę Mamed Khalidov! Wielu może go nie poznać

2023-02-12 8:30

Mamed Khalidov zalicza się nie tylko do grona najlepszych sportowców w Polsce, ale również do grona gwiazd, które świetnie się czują w mediach społecznościowych. Na profilach gwiazdora KSW co rusz można znaleźć kolejne posty i zdjęcia, które rozśmieszają lub zaskakują fanów. Nie inaczej było w przypadku ostatniego z nich, bowiem Mamed zmienił się nie do poznania.

W swoim życiu Mamed Khalidov z pewnością nie miał zbyt wielu okazji, aby usłyszeć od szerszego grona osób, że pomylili go z Melem Gibsonem. Ta chwila jednak nadeszła. Wszystko za sprawą jednego z ostatnich zdjęć gwiazdora KSW, jakie pojawiło się w sieci. Khalidov niejednokrotnie udowadniał już, że potrafi rozśmieszać lub szokować swoich fanów tym, co zamieszcza w mediach społecznościowych i tym razem znów mu się udało. Wszystko przez jego przemianę. 

Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę Mamed Khalidov! Gwiazdora KSW porównali do Mela Gibsona, uderzające podobieństwo

Z pozoru niewinnie wyglądający post na Instagramie, szybko przyciągnął uwagę fanów Mameda Khalidova, którzy momentami mieli problem z rozpoznaniem swojego idola i myśleli, że patrzą na fotografię amerykańskiego aktora. Z pewnością przyczynił się do tego bujny, długi i przede wszystkim siwy zarost. Nie ma się co dziwić, bowiem po zobaczeniu tego zdjęcia Mameda Khalidova, na pierwszy rzut oka trudno ocenić, czy znajduje sie na nim gwiazdor KSW. Zobaczcie sami tę przemianę Mameda Khalidova w Mela Gibsona, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem?
Najnowsze