Mini Majk z dziewczyną

i

Autor: Instagram Mini Majk z dziewczyną

Pod zdjęciami Mini Majka z FAME MMA wylała się fala hejtu! Poszło o jego nową dziewczynę

2021-05-28 9:22

„Mini Majk” dotąd był znany ze swojej działalności na portalu YouTube, gdzie jako członek „Ekipy” bije rekordy popularności. Niedawno dał on się poznać także fanom sportów walki, gdyż wystąpił na FAME MMA przeciwko Markowi „Kruszwilowi” Kruszelowi. Mimo że przegrał, to fani i tak byli pod wrażeniem postawy „Mini Majka”. Niedawno gwiazdor YouTube’a pochwalił się, że znalazł nową partnerkę. Pod najnowszymi zdjęciami pary pojawiło się jednak niezwykle dużo negatywnych komentarzy, skierowanych głównie do dziewczyny Mini Majka. Czemu fani „Ekipy” zaczęli hejtować nową partnerkę swojego ulubieńca, Paulinę?

„Mini Majk”, a tak naprawdę Mateusz Krzyżanowski, zachwycił fanów swoim występem na FAME MMA. Mimo przegranej w walce z „Kruszwilem”, kibice byli pod wrażeniem jego postawy w klatce. Choć jak sam „Mini Majk” zapowiedział, że być może jeszcze wróci do klatki, to w tej chwili na to się nie zanosi. Całkiem niedawno informowaliśmy o tym, że gwiazdor „Ekipy” znalazł nową miłość, którą przedstawił w specjalnym materiale na YouTube. Okazuje się, że wielu fanom wybór „Mini Majka” nie przypadł do gustu! 19-letnia Paulina stała się celem ataku ze strony internautów. Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego fani zaczęli hejtować nową miłość „Mini Majka” wejdź w naszą galerię poniżej.

Andrzej Kostyra po FAME MMA 10: Dla mnie wygrał Don Kasjo

Mini Majk będzie miał problemy z nową partnerką?

„Mini Majk” z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony internautów. Jest członkiem niezwykle popularnej „Ekipy” której liderem jest „Friz”. Grupa ostatnio wypuściła lody sygnowane jej nazwą, co wywołało prawdziwy szał w sklepach, a ludzie dosłownie bili się o lody od „Ekipy”. Sam „Mini Majk” nie może narzekać na popularność – jego konto na Instagramie obserwuje 1,7 mln użytkowników!

Najnowsze