Mini Majk

i

Autor: Instagram / Mini Majk Mini Majk

Mini Majk z FAME MMA pochwalił się nową dziewczyną! Kim jest piękna Paulina?

2021-05-25 15:52

Podczas jednej z gal FAME MMA podbił serca publiczności w całej Polsce. "Mini Majk" stoczył szalony pojedynek z Markiem "Kruszwilem" Kruszelem. Krzyżanowski niechętnie dzielił się do tej pory swoim życiem osobistym. W końcu zrobił jednak wyjątek i na Instagramie opublikował zdjęcie ze swoją dziewczyną. W ten sposób przedstawił ukochaną Paulinę. Kim jest?

FAME MMA. Mini Majk pokazał zdjęcie z dziewczyną

To był jeden z tych nielicznych pojedynków, gdy to przegrany tak naprawdę zwyciężył pojedynek. "Mini Majk" na FAME MMA przegrał z "Kruszwilem", ale swoim doświadczeniem i sercem do walki zachwycił wszystkich. Mateusz Krzyżanowski, bo tak naprawdę nazywa się "Mini Majk", przyznał, że może jeszcze kiedyś wrócić do klatki. Na razie się jednak na to nie zapowiada. "Mini Majk" skupił się na swojej działalności w internecie i radzi sobie z tym znakomicie razem z "Ekipą"! Teraz na Instagramie postanowił pochwalić się z fanami swoją miłością. Na kanale na YouTube pojawiło się także specjalne nagranie, w którym opowiedzieli o sobie więcej! Zobacz zdjęcia dziewczyny "Mini Majka", Pauliny, w galerii poniżej! Dowiesz się tam, kim jest.

Zjawiskowe seksbomby pobiją się na FEN 34: TOTALbet Fight Night! "Lil Masti" wraca do ringu z Adą Śledź

Mini Majk - działalność w internecie

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski to jeden z popularnych twórców internetowych grupy YouTuberów znanej jako "Ekipa". Jej liderem jest "Friz". Grupa tworzy różne treści przeznaczone głównie dla młodszej publiczności. Wspólne przygody relacjonują na kilku kanałach na YouTube. Ostatnio wypuścili własną linię lodów, która okazała się prawdziwym hitem.

Gwiazda FAME MMA i FEN zagra w hollywoodzkiej produkcji?! Mateusz Murański zdradza szczegóły | KOLOSEUM

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze