Mateusz Murański

i

Autor: SE Mateusz Murański przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night

Gwiazda FAME MMA i FEN zagra w hollywoodzkiej produkcji?! Mateusz Murański zdradza szczegóły | KOLOSEUM

2021-05-24 12:14

Gala FEN 34: TOTALBet Fight Night zapowiada się niezwykle emocjonująco. Podczas konferencji prasowej niespodziewanie doszło do ogłoszenia debiutu w organizacji FEN Mateusza Murańskiego. Ten zmierzy się z popularnym YouTuberem "Epic Cheat Mealem". W rozmowie z Super Expressem Murański przyznał, że po ostatniej walce z Arkadiuszem Tańculą zajął się pracą na planie... hollywoodzkiej produkcji. Opowiedział nam o tym nieco więcej!

Walka Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula na gali FAME MMA 10 wzbudziła ogromne emocje i kontrowersje. Pojedynek zwyciężył "AR0Y" po jednogłośnej decyzji sędziów, ale jego były kolega z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" nie mógł się z tym pogodzić. - To chyba pierwsza sytuacja, gdy wygrany ląduje pod tlenem, a przegrany idzie udzielać wywiadów - mówił Murański. Ten teraz wystąpi na gali... FEN 34: TOTALBet Fight Night. Tego nikt się nie spodziewał. Informacja pojawiła się podczas konferencji prasowej. "Muran" wskoczył za Jacka Frosta, który we freakowym starciu miał zmierzyć się z "Epic Cheat Mealem".

Ciało gwiazdy MMA całe we krwi! Paskudne ZDJĘCIA. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

FEN 34: TOTALBet Fight Night. Murański zawalczy z "Epic Cheat Mealem"

Murański wydaje się być faworytem walki na gali FEN 34: TOTALBet Fight Night. Otwarcie przyznaje, że nie ma wiele czasu na przygotowania do starcia. - Nie będzie żadnych przygotowań. Wczoraj w nocy skończyłem zdjęcia, wylądowaliśmy w Warszawie z tatą, jutro jadę do Wałcza. Poproszę Marcina Wójcika, u którego stawiałem pierwsze kroki z dziesięć lat temu, o jedną-dwie jednostki treningowe - opowiada Mateusz Murański.

Murański wystąpi w hollywoodzkiej produkcji?!

Oprócz nadchodzącej walki, Mateusz Murański obecnie skupia się także na pracy na planie filmowym. - Wczoraj miałem nocne zdjęcia w nowej produkcji hollywoodzkiej, gdzie będę grał drugoplanową rolę. U pana Jerzego Skolimowskiego. To jest hollywoodzka produkcja kręcona m.in. w Polsce. Niestety, nie mogę powiedzieć nic więcej! Film obiegnie cały świat, bo to jest światowej sławy reżyser - przyznał Murański w rozmowie z "Super Expressem".

Cała rozmowa z Mateuszem Murańskim do obejrzenia na kanale KOLOSEUM na YouTube i w materiale wideo powyżej!

Mateusz Murański przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany