Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Pokazali publicznie zdjęcie Pudzianowskiego z młodości. Nie do wiary, że tak wyglądał

2023-03-19 10:41

Mariusz Pudzianowski, mimo upływu lat, wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kibiców w Polsce. "Pudzian" postrzegany jest jako jeden z najsympatyczniejszych rodzimych sportowców. Szacunek zaskarbił sobie jednak również swoim podejściem do obowiązków. Otóż Pudzianowski nigdy nie odpuszcza. I było tak od zawsze, co potwierdza zdjęcie z jego młodości, które właśnie pojawiło się w sieci.

W świadomości kibiców Mariusz Pudzianowski pojawił się już dawno temu. Na początku XXI wieku był prawdziwym idolem młodych adeptów sportów siłowych. "Pudzian" znalazł wówczas swoją niszę i startował w zawodach strongmanów. Polak pojawiał się na zmaganiach najwyższej rangi i regularnie zdobywał tytuł najsilniejszego człowieka planety. Wyglądał wtedy przepotężnie. Jego droga do atletycznej sylwetki zaczęła się jednak jeszcze wcześniej. Potwierdza to zdjęcie, jakie pojawiło się w sieci. Sam Pudzianowski podał je dalej na Instagramie, dając dowód temu, że nic nie przychodzi samo, a wszystko, co osiągnął, jest tylko i wyłącznie zasługą jego ciężkiej pracy każdego dnia. Nie do wiary, że już jako młody człowiek mógł pochwalić się taką muskulaturą!

Dubiel poddał Jarząbkowskiego w pierwszej rundzie! Najman zrewanżował się na Jóźwiaku, wielkie emocje podczas gali High League 6

Zdjęcie z młodości Pudzianowskiego pojawiło się w sieci

Takie obrazki to zawsze wielka gratka dla wiernych fanów sportowców. Kibice uwielbiają zagłębiać się w prywatne sprawy idoli i zdjęcia z młodości są jednymi z najpopularniejszych wśród internautów. Mariusz Pudzianowski już wcześniej dość często w nostalgicznych wpisach dzielił się swoimi fotkami z młodzieńczych lat. Najnowsza jednak jest wyjątkowa. Wszystko dlatego, że zestawia wygląd młodego "Pudziana" z aktualnym. Mimo upływu lat, niewiele się zmieniło. Zarówno wtedy, jak i teraz nasz sportowiec imponuje tężyzną fizyczną, którą od jakiegoś czasu przekuwa na dobre wyniki w klatce KSW.

Najman pokonał kłopoty, pokonał Jóźwiaka. Potem padła ostra zaczepka w kierunku Dubiela

Mariusz Pudzianowski przed kolejnymi wyzwaniami

Choć lata mijają nieubłaganie, to Mariusz Pudzianowski nie ma zamiaru powiedzieć "pas". Wciąż chce przekraczać kolejne sportowe granice. Codziennie rano wstaje i ciężko trenuje, a wieczorami spędza czas na siłowni. Wszystko po to, by być gotowym na najbardziej wymagających rywali. Już wkrótce "Pudzian" przejdzie prawdziwy test. Na PGE Narodowym w Warszawie podczas gali KSW zmierzy się w długo wyczekiwanej walce ze znanym, do niedawna pięściarzem, Arturem Szpilką. Nic dziwnego, że Pudzianowski tak bardzo chce utrzymać formę!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze