Oktagon 37: Nokaut Roberta Bryczka

i

Autor: Twitter / OKTAGON Oktagon 37: Nokaut Roberta Bryczka

Brutalne KO!

Polski zawodnik MMA brutalnie nokautuje w 1. rundzie! Robert Bryczek zmasakrował rywala [WIDEO]

2022-12-04 0:21

Reprezentanci Polski mają za sobą znakomite występy na gali Oktagon 37 w Czechach. W Ostrawie odnieśli komplet zwycięstw. Efektownym nokautem już w pierwszej rundzie popisał się Robert Bryczek. Zawodnik wagi średniej zmasakrował Abdela Rahmane Driaia.

OKTAGON 37: Brutalny nokaut Polaka

Gala Oktagon 37 przeszła do historii. Na gali w Ostrawie zawodnicy reprezentujący Polskę mieli powody do zadowolenia. Robert Bryczek wszedł do klatki organizacji naszych południowych sąsiadów jako pierwszy. Jego występ nie trwał długo. Brutalnymi ciosami pod klatką ściął z nóg Abdela Rahmane Driaię. 32-latek wrócił do Oktagonu po roku przerwy. Od tego czasu wygrał walki na FEN i MMA Attack.

Nokaut Roberta Bryczka pojawił się na Twitterze organizacji Oktagon i zebrał wiele pozytywnych reakcji.

Oktagon MMA: Pałasz wygrywa w 1. rundzie!

Na gali zaprezentował się także Adam Pałasz, który odniósł ósmą wygraną w dziewiątym starciu. Także w pierwszej rundzie, również przez nokaut pokonał Słowaka Tadeja Dajczmana. Kibic Śląska Wrocław wygrał kolejne starcie dla czesko-słowackiej organizacji. W czerwcu 2022 rozprawił się z Donaldem Cosiciem.

Mający polskie korzenie Konrad Dyrschka pokonał Jana Siroky'ego przez jednogłośną decyzję sędziów. Była to jego piętnasta wygrana w zawodowej karierze. W jego rekordzie znajdują się także dwie porażki.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany