10-letnia córka Popka sama prowadziła samochód! Tata się śmiał i nagrywał. Ale nieodpowiedzialność!

2021-04-12 10:23 bol
Popek
Autor: Instagram / popek_oficjalnie Popek

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Niewątpliwie tak samo podchodzi do tego popularny raper Popek. Ten pokazał jednak na Instagramie szokujące wideo, na którym widać jak jego 10-letnia córeczka... prowadzi samochód! Oboje znakomicie się przy tym bawili. Trudno jednak opowiadać w tym przypadku o jakiejkolwiek odpowiedzialności. Dziewczynka zasiadła za kółkiem w mercedesie i niezwykle skupiona sterowała pojazdem. Zobacz całą sytuację w galerii poniżej!

Nikt nie chce dla swojego dziecka nic złego! Każdy stara się wychować potomka jak najlepiej potrafi - choć każdy popełnia oczywiście także błędy. Grunt to uczyć się na nich jak najwięcej! Wielu rodziców pozwalało młodym jeździć samochodem. Tylko czy jest w tym choć trochę odpowiedzialności? Dość kontrowersyjne wideo na swoim Instagramie opublikował raper "Popek". Paweł Mikołajuw pokazał, jak jego 10-letnia córka... prowadziła samochód. On wszystko w tym czasie nagrywał i bawił się znakomicie. Fani poddawali tę "zabawę" w bardzo dużą wątpliwość. Choć oczywiście - jak zawsze - nie brakowało też głosów wsparcia dla Popka. - Teraz dzieci mercedesem jeżdżą a ja kiedyś audi 80 to były piękne czasy - pisał pan Damian. Zobaczcie całą sytuację w galerii poniżej!

Oto jest! Tak wygląda LUKSUS, w którym Popek pracuje. Długo skrywana tajemnica wreszcie się wyjaśniła

Popek to zawodnik freak-fightowej organizacji FAME MMA! Ostatnio wszedł do klatki ze Stiflerem, którego zmusił do poddania. Ostatnio miał bić się także z innym raperem "Kizo", ale z pojedynku wykluczyła go kontuzja. Najbliższym przeciwnikiem może być pretendent do pasa mistrza FAME MMA w wadze ciężkiej, Piotr "Bestia" Piechowiak.

Popek zaszokował zdjęciem z siostrą. Nie zgadniecie z kim jest! To wielka gwiazda TVP

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze