Oto jest! Tak wygląda LUKSUS, w którym Popek pracuje. Długo skrywana tajemnica wreszcie się wyjaśnila

2021-04-10 8:08 Jakub Waśko
Popek
Autor: Instagram / popek_oficjalnie Popek

Popek to jeden z czołowych polskich artystów. Jego praca trafiła do serc polskiej młodzieży, przez co dzisiaj może opływać w prawdziwym luksusie. Jego płyty sprzedają się w niezliczonych egzemplarzach i sam szuka kolejnych ścieżek dla swojej kariery. Wygląda na to, że jego praca niedługo znowu trafi do odbiorców. Na Instagramie pojawiło się bowiem zdjęcie, pokazujące Popka w pracy. Do tej pory studio nagraniowe artysty nie było powszechnie znane. Teraz wiadomo, że nawet tam jest po prostu luksusowo!

Popek dzisiaj jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Nic dziwnego, że jego majątek pozwala na dostatnie życie w luksusie. Artysta bardzo dba o kontakt z fanami. Instagram Popka to źródło wiedzy dla każdego zainteresowanego jego twórczością. Pokazuje na nim nie tylko jak wygląda życie prywatne, lecz także praca muzyka. Dzięki ciężkiej pracy Popek zdołał odłożyć całkiem sporo pieniędzy. Na tyle, że zamieszkał w przepięknym domu, który zobaczycie w galerii poniżej. Popek oczywiście nie ogranicza się tylko do swoich czterech ścian. Okazało się, że studio nagraniowe popularnego, szczególnie wśród młodzieży, rapera także błyszczy z każdej możliwej strony. Popek mógł urządzić pomieszczenia jak mu się podobało, ponieważ całkiem pokaźne sumki zgarnia również za walki w MMA.

Sprawdź: Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV opisał swój pierwszy raz ze szczegółami. To dzieje się tak szybko

Sławny Popek wykonuje ciężką pracę nie tylko w studiu, lecz także na wymagających treningach. Od jakiegoś czasu walczy w organizacji FAME MMA. Choć obecnie Popek leczy ciężką kontuzję ręki, co wymaga od niego sporego poświęcenia, to sam marzy o jak najszybszym powrocie do klatki popularnej organizacji mieszanych sztuk walki.

Zobacz: Donald Tusk zaprosił Adama Małysza na salony. Ugościł jak króla, było tam wszystko!

Na Instagramie Popek postanowił tym razem pokazać, jak wygląda studio nagraniowe. Okazało się, że luksus towarzyszy mu także w pracy. Artysta wiele razy publikował w sieci przeróżne materiały związane z życiem prywatnym. Dowiedzieliśmy się choćby, że mieszka w przepięknym domu czy jeździ luksusowymi samochodami. Warunki pracy były jednak dotychczas dość sporą tajemnicą. Już nie są.

Zobacz: Kamila Wybrańczyk nie mogła przewidzieć co się stanie, gdy pokaże to zdjęcie. Artur Szpilka mocno oberwał, internauta nie miał litości

Popek pokazał bowiem studio, w którym pracuje nad kolejnym utworem. Dla fanów to wielka gratka, ponieważ z pewnością chcieliby wiedzieć o swoim idolu jak najwięcej, także to w jakich warunkach pracuje. Dodatkowo informacja o kolejnym kawałku sprawiła, że w komentarzach dali upust emocjom i wiadomo, że czekają na kolejne muzyczne popisy Popka.

Sprawdź: Mama Kamila Stocha boi się o syna. Gdy widzi co robi, za każdym razem drży ze strachu

Popek do zdjęcia na Instagramie dorzucił także krótki opis ze studia. "Nowa muzyka się robi" - czytamy przy fotce. Wygląda więc na to, że Popek, choć ostatnio poświęcał się głównie MMA, nie zapomniał o muzyce i fanach swojej twórczości!

Zobacz: EFM SHOW WYNIKI: Maciej Różański mistrzem EFM SHOW! Kibice nie mogli narzekać na brak emocji

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze