Donald Tusk zaprosił Adama Małysza na salony. Ugościł jak króla, było tam wszystko!

2021-04-09 11:54 Marcin Długosz
Donald Tusk, Adam Małysz
Autor: Andrzej Lange/Super Express

Gdyby zapytać polskich kibiców o to, z którym sportowcem najchętniej spotkaliby się na rozmowie, wielu z nich bez wątpienia wskazałoby na Adama Małysza. Chociaż były skoczek narciarski już od lat nie kontynuuje swojej wspaniałej kariery, to w dalszym ciągu pozostał w sercach rodaków. Niektórzy mieli to szczęście, że porozmawiali z wielkim mistrzem twarzą w twarz. Do tego grona zalicza się m.in. popularny polityk Donald Tusk!

Choć Adam Małysz sam nie może już wziąć odpowiedzialności za wyniki reprezentacji Polski w skokach narciarskich samemu wykazując się na skoczniach, to jednak cały czas dba o swoją ukochaną dyscyplinę sportu w inny sposób. Legenda polskiego sportu pełni funkcję dyrektora sportowego w Polskim Związku Narciarskim i czuwa nad tym, aby każdy zawodnik miał optymalne warunki do rozwijania swojej kariery. Za nami kolejne emocje z dopiero co zakończonym sezonem 2020/2021, w którym Polacy spisywali się ze zmiennym szczęściem. Małysz i jego współpracownicy szczególnie dobrze zapamiętają z pewnością triumf Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni czy Piotra Żyły na mistrzostwach świata w Oberstdorfie. To były sukcesy naprawdę olbrzymiego kalibru, które należy docenić!

Zagadkowe słowa Kamila Stocha. Zbliża się koniec kariery? Już ledwo chodzi!

Kiedyś podobne i większe triumfy święcił sam Adam Małysz. A co za tym idzie, spotykał się naturalnie z wielką popularnością i mógł liczyć na pochwały zarówno od kibiców, jak i osób pełniących ważne funkcje w państwie. Pewnego razu skoczek przyjął zaproszenie na salony od Donalda Tuska - w poniższej galerii zdjęć można ujrzeć, jak wyglądąło ich spotkanie!

SuperSportowiec marca: To był miesiąc PIOTRA ŻYŁY

Żyła mistrzem świata!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze