Popek zaszokował zdjęciem z siostrą. Nie zgadniecie z kim jest! To wielka gwiazda TVP

2021-03-25 14:41 kkn
Popek
Autor: Instagram / popek_oficjalnie Popek

Odnajdywanie się w mediach społecznościowych i umiejętność prowadzenia swoich profili to obecnie ważne zdanie dla wszystkich gwiazd show-biznesu. Zwłaszcza jeśli dany profil obserwują setki tysięcy użytkowników. W tym świecie doskonale odnajduje się Popek, który bardzo często udziela się na Instagramie. Pewnego dnia postanowił mocno zaszokować swoich fanów. Na jednym zdjęciu zaprezentował się z... "siostrą". Wielu fanów przecierało oczy ze zdumienia.

Paweł Mikołajuw, znany jako Popek od wielu lat nie może narzekać na popularność. Choć jego życie nie od zawsze było usłane różami, artysta jest obecnie na fali i wykorzystuje to znakomicie. Jego główną profesją jest muzyka. Popek od dawna jest aktywnym raperem i tworzy kolejne utwory, które zazwyczaj cieszą się sporą popularnością wśród młodszych fanów. Jakiś czas temu było głośno o zespole "Gang Albania", gdzie Popek był jednym z głównych artystów. Między innymi to przyniosło mu sporą popularność. Ostatnio większość osób kojarzy go jednak przede wszystkim z występami w sportach walki. Popek miał bowiem okazję walczyć choćby dla KSW, a więc największej federacji MMA w Polsce. Od pewnego czasu raper jest jednak zawodnikiem FAME MMA, które z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę. Ostatnio Popek nie mógł wystąpić na gali FAME ze względu na złamaną rękę.

Takie wykształcenie ma Popek. Szokujące informacje, które zawstydzają miliony Polaków

42-latek świetnie odnajduje się również w mediach społecznościowych. To jest jego główne źródło kontaktu z fanami. Swego czasu Popek postanowił ich dość mocno zaskoczyć. Artysta opublikował zdjęcie na Instagramie z... "siostrą". Ku zdziwieniu wszystkich na fotografii była obecna również jedna z największych gwiazd TVP. O kogo chodzi? Sprawdzicie w galerii poniżej!

Popek pokazał, jak wygląda Magda Gessler. Wybuchły salwy śmiechu, będzie wielka AFERA?

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze