Popek GOTOWY na starcie z Normanem Parke! WIELKA walka na wyciągnięcie ręki, jest tylko JEDEN warunek [TYLKO U NAS]

2021-03-01 16:46 ŁOLI
Popek KSW
Autor: Instagram / popek_oficjalnie Popek KSW

Kolejne gale FAME MMA cieszą się coraz większą popularnością, przede wszystkim przez zawodników, którzy pojawiają się w oktagonie. Teraz to grona największych gwiazd organizacji dołączył Norman Parke, który w przeszłości walczył w UFC oraz KSW. Zawodnik z Irlandii Północnej za kilka tygodni, podczas FAME MMA 10 zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, jednak wszystko wskazuje na to, że jego przygodą z federacją będzie dłuższa. Parke już szykuje się na Popka.

Gala FAME MMA 9 zbliża się wielkimi krokami i już za kilka dni, w sobotę 6 marca Paweł "Popek" Mikołajuw zmierzy się w walce wieczoru z Patrykiem "Kizo" Wozińskim. Jak się okazało na kilka tygodni przed tym starciem, wygrany tego pojedynku będzie miał okazję zdobyć pas mistrzowski wagi ciężkiej, w starciu z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. "Popek" nie ukrywał, że w głowie ma już swoje kolejne starcie. - Kizo to jest taki przystanek do pasa - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Popek. - Jeżeli uda się przejechać przez ten przystanek nie zatrzymując się, to wtedy będę walczył o pas. Bardzo chciałbym zawalczyć z Bestią. Jest moim wymarzonym rywalem w FAME MMA. 

CZYTAJ TAKŻE: To KONIEC Sylwestra Wardęgi w FAME MMA?! "Wolę nie mieć wynagrodzenia, ale żyć w zgodzie ze sobą" [TYLKO U NAS]

Ewentualne starcie z "Bestią" Piechowiakiem nie jest jedynym, które na rozkładzie ma Mikołajuw. Norman Parke, który na FAME MMA 10 zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim wspomniał na konferencji prasowej, że w przyszłości mógłby się zmierzyć z Popkiem. Najbliższy rywal "Kizo" nie widzi żadnego problemu i chętnie stanie do walki. Stawia jednak pewien warunek. 

Zobacz także: Kamila Wybrańczyk przeszła niezwykłą metamorfozę

- Rozmawiałem nawet z Parke o tym. Jeżeli nikt nie wyskoczy i miałbym walczyć z Normanem, to chętnie bym się zmierzył z zajeb***** fighterem - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Mikołajuw. - Tylko nie może mnie prosić o robienie wagi, bo nie da rady, ja nie zjadę do 83 kg. Zanim jednak do tego dojdzie, Parke zmierzy się z "Don Kasjo". "Popek" nie był w stanie jednak wskazać pojedynku tego starcia. - Norman jest naprawdę kotem, a Kasjo znowu jest nieobliczalny i może namieszać - stwierdził Mikołajuw. Koniecznie zobaczcie cały wywiad z "Popkiem" w naszym materiale wideo!

Sprawdź: Anna Lewandowska WYZNAŁA na co przeznacza wolny czas! MARZĄ o tym wszyscy Polacy

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze