Ogromna metamorfoza Popka! Kurdej-Szatan patrzyła na to z bliska. Skończyło się ślubem

2021-04-08 10:38 kkn
Popek
Autor: Instagram/popek_oficjalnie

Popek to obecnie jeden z najbardziej znanych artystów w Polsce. Przede wszystkim wśród młodszego pokolenia, które zetknęło się z jego twórczością muzyczną. Paweł Mikołajuw popularność zdobył również dzięki występom w mieszanych sztukach walki. Nie można jednak zapominać, że przez chwilę wcielił się również w rolę aktora. W jednym z seriali grana przez niego postać przeszła ogromną metamorfozę. W serialu występowała również Barbara Kurdej-Szatan, która mogła zaobserwować przemianę Popka. Wszystko doprowadziło do sceny ze ślubem.

Z pewną dozą niedowierzania można patrzeć, jak rozwija się kariera Popka. Od osoby, która musiała wyjechać z Polski przez problemy z prawem, do jednej z najbardziej znanych postaci w polskim show-biznesie. Raper, a obecnie zawodnik FAME MMA zdobył ogromną popularność, z czego korzysta pełnymi garściami. W pewnym momencie był rozchwytywany przez dziennikarzy, a wywiad z nim był niebywale pożądany. Doprowadziło to również do tego, że Popek dostał kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich był udział w serialu "W rytmie serca". Co prawda Mikołajuw zagrał tam epizodyczną rolę, ale oczywiście dał się zapamiętać fanom serialu. Ci natomiast mogli zobaczyć metamorfozę postaci, którą odgrywał Popek. Ten wcielił się bowiem w Doriana Raczyńskiego, który organizował nielegalne walki psów. Taka postać nie mogła budzić sympatii.

Popek pokazał KATORŻNICZE chwile. Jest potwornie zawiedziony i przybity

Ale Popek w serialu przeszedł ogromną metamorfozę. Miało to duży wpływ na graną przez Barbarę Kurdej-Szatan postać, która była jedną z głównych bohaterek w serialu. Fani Popka mogli uśmiechnąć się patrząc na to, jak radzi sobie w całkowicie nowej dla siebie roli. Ale nie zabrakło również wzruszających momentów, jak ślub głównych bohaterów serialu. Sprawdźcie wszystko w galerii!

Popek zaszokował zdjęciem z siostrą. Nie zgadniecie z kim jest! To wielka gwiazda TVP

Najnowsze