Popek

i

Autor: YouTube Tomasza Sarary / ZRZUT EKRANU Popek

Szykuje się powrót?

Popek stanął twarzą w twarz z niepokonanym mistrzem! Groźne miny i spojrzenia. Będzie walka?

2022-08-16 12:34

Czy Popek już niedługo wróci do ringu? Wielu kibiców czeka na wejście jednego z najpopularniejszych polskich raperów między liny lub do klatki. W ostatnich dniach o potencjalnym powrocie mówi się coraz więcej. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie twarzą w twarz z jednym z niepokonanych mistrzów z Polski. Były groźne miny i nieprzyjemne spojrzenia.

Ostatni występ Popka w klatce zakończył się wielką klapą. Pojedynek Normana Parke'a z raperem zakończył się przedwcześnie przez uraz muzyka w pierwszej rundzie. Czy dojdzie do rewanżu? Na razie plotki w tym temacie ucichły. Może dojdzie jednak do innego starcia? Popek został ogłoszony zawodnikiem organizacji PRIME Show MMA. W mediach społecznościowych pojawiła się interesująca fotografia. Twarzą w twarz spotkał się z jednym z niepokonanym mistrzów.

Popek twarzą w twarz z niepokonanym mistrzem!

Popek w ostatnim czasie spotyka się z przeróżnymi postaciami. Raper był na zdjęciach z Dawidem "Zalesiem" Zalewskim, polskim mistrzem walk slap-fightingowych. Panowie spojrzeli sobie prosto w oczy i wymienili groźne miny. Czy to zapowiedź zbliżającego się powrotu i jakiegoś pojedynku?

Dariusz Michalczewski skrywa w domu gigantyczny skarb! "Tiger" dostał go na zakończenie kariery, to rzadkość

Nic na to nie wskazuje! Według opisu zamieszczonego przez Dawida "Zalesia" Zalewskiego panowie spotkali się wspólnie na imprezie.

- Zaj***sta imprezka w Stinica ośrodek wypoczynkowy. Dzięki "Kostrześ" za gościnę - napisał Zalewski na Instagramie.

Dawid Zaleś Zalewski, Popek

i

Autor: Instagram / Zaleś Dawid "Zaleś" Zalewski, Popek
Fame MMA 13 [NITROZYNIAK, UNBOXALL, POPEK, LINKIMASTER] | ESKA XD - Radio Eska #44
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze