Gromda 11, Marcin Wasyl Wasilewski vs Mariusz Mario Kruczek

i

Autor: GROMDA Gromda 11, Marcin "Wasyl" Wasilewski vs Mariusz "Mario" Kruczek

Dramatyczny widok

Potworny nokaut na Gromda 11. Zawodnik bezwładnie runął na ziemię, znieśli go na noszach

2022-12-02 23:11

W trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej nie brakuje także rozrywki całkiem innego rodzaju. W piątek, 2 grudnia, odbyła się GROMDA 11, czyli kolejna gala walk na gołe pięści. Znów byliśmy świadkami krwawych bitew i ciężkich nokautów. Jeden z nich mógł jednak przerazić nawet najtwardszych zawodników. W 4. rundzie walki Marcina "Wasyla" Wasilewskiego z Mariuszem "Mario" Kruczkiem, ten drugi runął bezwładnie na ziemię, choć wydawało się, że będzie chciał dalej walczyć.

GROMDA to dość kontrowersyjna rozrywka. Walki na gołe pięści często kończą się kontuzjami i są bardzo krwawe. Wiele osób jednak lubi tę odmianę sportów walki i GROMDA wciąż się rozwija. Na 11. gali spod szyldu GROMDY mieliśmy okazję znów oglądać tradycyjny turniej oraz kilka superfightów. W jednym z nich doszło do niezwykle ciężkiego nokautu, po którym część fanów mogła patrzeć z przerażeniem na ekran.

Mario runął na ziemie bez żadnej kontroli. Dramatyczne widoki

Walka „Wasyla” z „Mario” była bardzo zacięta. W 4. rundzie drugi z nich doznał kontuzji nogi i choć ledwo mógł na niej stać, to chciał walczyć dalej. To nie przyniosło mu sukcesu, bowiem rywal wykorzystywał jego niemoc. W pewnej chwili Kruczek otrzymał od Wasilewskiego potężny cios i upadł na ziemię, widać było, że cierpi nie tylko z powodu uderzenia, ale kolejnego obciążenia nogi.

„Mario” mimo wszystko wstał i chciał walczyć dalej, ale jego narożnik rzucił ręcznik i poddał zawodnika. Wtedy doszło do niezwykle niepokojącego wydarzenia. Kruczek stojąc jakby chciał walczyć dalej, nagle runął jak długi przed siebie i huknął o deski ringu. Momentalnie ruszyła pomoc medyczna i pojawiły się nosze, na których „Mario” został zniesiony z ringu. Po kilku minutach włodarze GROMDY przekazali, że Mario odzyskał przytomność.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany