Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Prawdziwa bomba na KSW 70! Mariusz Pudzianowski znów wchodzi do klatki, znamy datę

2022-03-19 19:31

Lata mijają, ale Mariusz Pudzianowski wciąż zalicza się do grona największych gwiazd federacji KSW i nie nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. Tym bardziej, że podczas gali KSW 68 zapowiedziana została kolejna walka Pudzianowskiego w federacji. "Dominator" wejdzie do oktagonu na gali KSW 70, która już w maju.

Federacja KSW przyzwyczaiła nas już, że tuż przed rozpoczęciem swoich gal zdradza szczegóły kolejnych wydarzeń, ujawniając nie tylko daty wydarzeń, ale również zawodników, którzy się na nich pojawią. Tuż przed rozpoczęciem gali KSW 68 było podobnie z tą różnicą, że włodarze odkryli karty nie jednej, a dwóch kolejnych gal spod szyldu KSW. Na gali KSW 69,, która odbędzie się w kwietniu fani będą mogli zobaczyć m.in. Sebastiana Przybysza, który po raz kolejny bronić będzie swojego pasa mistrzowskiego. Ogromne emocje wzbudziła jednak kolejna informacja, którą było ujawnienie kolejnej walki Mariusza Pudzianowskiego.

Damian Janikowski powiedział, co zrobi z rywalem po walce na KSW 68. Zapowiedź rozbawia [WIDEO]

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Pudzianowski vs Khalidov?

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki! "Dominator" wystąpi na KSW 70, znamy datę

Okazuje się, że "Dominator" nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w federacji KSW, kiedy to błyskawicznie rozprawił się z ogromnym "Bombardierem", nokautując go w zaledwie 18 sekund na gali KSW 64. Teraz Mariusz Pudzianowski pojawi się na gali KSW 70, która zaplanowana została na 28 maja 2022 roku. Wciąż nie ujawniono jednak, z kim przyjdzie zmierzyć się gwiazdorowi KSW. 

Przez przypadek wyszły na jaw problemy ze zdrowiem Mariusza Pudzianowskiego. Chodzi o jego wzrok

Najnowsze