PRIME MMA 3 RELACJA NA ŻYWO gala PRIME MMA 3 wyniki live online PRIME MMA 3 Bagietka - Robalini za darmo w internecie gala PRIME MMA 3 WYNIKI

i

Autor: Instagram/ primemma.pl PRIME MMA 3 RELACJA NA ŻYWO gala PRIME MMA 3 wyniki live online PRIME MMA 3 Bagietka - Robalini za darmo w internecie gala PRIME MMA 3 WYNIKI

RELACJA NA ŻYWO

Bagieta upokorzył Robaliniego, Daniel Rutkowski lepszy od Pająka, Kamerzysta wygrywa w budce telefonicznej. Szalone walki na PRIME MMA 3 WYNIKI

2022-10-02 0:00

Widzowie gali PRIME MMA 3 byli świadkami aż 12 szalonych walk, z czego jedna z nich odbyła się w budce telefonicznej i jak można było się spodziewać, nie trwała zbyt długo. Drugie zwycięstwo w PRIME dopisał sobie w ten sposób "Kamerzysta". Zanim do tego doszło, Bagieta dał niezłe show, a Daniel Rutkowski z uśmiechem pokonał Piotra Pająka. Sprawdźcie, co działo się na PRIME MMA 3.

PRIME MMA 3 KARTA WALKA Kto walczy na gali PRIME MMA 3 kolejność walk

Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak vs Kuba Lasik – extra fight w budce telefonicznej (wygrał Kamerzysta)

 • Paulina Hornik vs Martyna "Pysia" Zbirańska – walka wieczoru
 • Daniel Rutkowski vs Piotr Pająk – co-main event, walka w boksie (Rutek wygrał jednogłośną decyzją sędziów)
 • Patryk "Robalini" Śliwa vs Michał "Bagieta" Gorzelańczyk (Bagieta wygrał przez poddanie)
 • Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak (Jednogłośną decyzją sędziów wygrała Dominika Rybak)
 • McKsiąże vs Kubaoxo – walka w K-1
 • Sebastian "Ztrolowany" Nowak vs Maciej Rataj (Ztrolowany wygrał jednogłośną decyzją sędziów)
 • Maciej "Big Jack" Jarema vs Jan "Little John" Kempisty (Big Jack wygrywa jednogłośną decyzją sędziów)
 • Mikołaj "Vandal" Rdzanek - Tomek Olejnik – walka w K-1 (Vandal wygrał w pierwszej rundzie)
 • Magdalena "Maluba" Lubacz - Wiola "Wiolka" Kotelecka (Maluba wygrała jednogłośną decyzją sędziów)
 • Adrian Cios - Michał Cichy (Cichy wygrał jednogłośną decyzją sędziów)
 • Kacper "Kajmano" Kabara - Mateusz "Tarzan" Leśniak (Kajmano wygrał przez TKO)
Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?
Na żywo

PRIME MMA 3

Witamy w relacji na żywo z gali PRIME MMA 3. Przed nami aż 12 pojedynków, z czego jeden w budce telefonicznej. Początek gali o godzinie 19:00, zapraszamy!

Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia gali PRIME MMA 3! Przed nami wiele emocjonujących starć, na które czekają fani freak fightu. 

Przed nami aż 12 pojedynków, w tym walka w budce telefonicznej!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PRIME SHOW MMA (@primemma.pl)

Bez dwóch zdań jednym z najbardziej elektryzujących pojedynków jest starcie Bagiety z Robalinim. Między zawodnikami mocno iskrzyło podczas konferencji! 

W rolę komentatora dwóch walk wcieli się dziś.. Jaś Kapela

Don Kasjo w studiu: - Najbardziej czekam na budkę. Jest ku*** mocne show! - krótko i na temat włodarz PRIME MMA 3.

ZACZYNAMY! Czas na pierwszą walkę Tarzan - Kajmano!

Tarzan vs Kajmano

ZACZYNAMY!

I runda

Niemalże cała pierwsza runda na tzw. wyczucie. Dopiero w ostatniej minucie Tarzan ruszył na rywala i przygwoździł go do siatki, ale ostatecznie nie udało mu się obalić Kajmano. Zobaczymy, jak dalej ułoży się ta walka. 

II runda

Sędzia Piotr Michalak musiał upomnieć zawodników, aby nie unikali walki i to się opłaciło! Najpierw Tarzan wyprowadził kilka celnych uderzeń, a potem Kajmano odpłacił się potężnym ciosem, po którym zamroczyło rywala. Kabara obawiał się jednak zasadzki i ruszył po skończenie Tarzana. 

III runda

KONIEC WALKI! Tarzan bez dwóch zdań będzie miał problemy z chodzeniem. Kajmano uparł się na okopywanie lewego uda rywala i konsekwentnie realizował swój plan. To wystarczyło na Tarzana! Sędzia Michalak dopadł do zawodników i musiał przerwać starcie widząc, że Tarzan cierpi z bólu! 

A przed nami drugie starcie! Do klatki wzywani są Adrian Cios i Michał Cichy!

Cios vs Cichy

ZACZYNAMY!

I runda

Cios dał się wyszaleć Cichemu i ruszył do niego, obalając go pod siatką. Tam zaczął zasypywać go kolejnymi ciosami, ale ostatecznie Cichy się podniósł i przeniósł walkę na środek klatki. Było blisko przerwania walki, ale Cios nie wykorzystał okazji. 

II runda

Mocno zmęczeni wrócili do walki zawodnicy i Cios zdając sobie z tego sprawę znów spróbował obalić rywala. Cichy konsekwentnie jednak się zastawiał, a później zaczął okopywać nogę ciosa. Wreszcie jednak zostawił ręce i nadział się na celne uderzenie Ciosa. Zakotłowało się w parterze, ale ostatecznie na zakończenie rundy na górze był Cios.

III runda

KONIEC WALKI! Sędzia znów musiał upomnieć zawodników, aby nie unikali zwarcia pomimo zmęczenia i to podziałało na Adriana Ciosa, który po raz kolejny ruszył na rywala. To z kolei szybko otrzeźwiło Cichego, który zaczął częstować Ciosa kolejnymi kombinacjami ciosów i kopnięć. 

Cios vs Cichy:

Jednogłośną decyzją sędziów, zwycięzcą walki zostaje Michał Cichy!

Michał Cichy wyznawał do walki Szalonego Reportera!

A przed nami ceremonia otwarcia gali PRIME MMA 3!

PRIME MMA 4 odbędzie się 26 listopada w Szczecinie

No to przechodzimy do trzeciej walki dzisiejszego wieczoru! Przed nami starcie Maluba - Wiolka!

Maluba vs Wiolka

ZACZYNAMY!

I runda

Maluba od początku postawiła na zasięg swoich rąk i konsekwentnie skracała dystans, żeby zasypać Wiolkę celnymi ciosami na szczękę. Przy okazji musiała zostać jeszcze upomniana za ataki na tył głowy w zwarciu. Maluba dopięła jednak swego i w połowie rundy już rozbiła twarz rywalki. Musi coś zmienić Wiolka, jeśli chce wygrać to starcie. 

II runda

Kotelecka wzięła się do odrabiania strat i poczęstowała rywalkę kilkoma celnymi ciosami i kopnięciami. Obie zawodniczki potwornie już zmęczone, ale Wiolka może być zadowolona. Udo Maluby potężnie zaczerwienione od kopnięć. 

III runda

KONIEC WALKI! Wyraźnie siadło tempo w trzeciej rundzie. Można by powiedzieć, szachy w klatce. Obie zawodniczki próbowały zaznaczyć swoją dominację w tej walce, wymieniając kilka ciosów i odskakując. Zaraz dowiemy się, kto wygrał to starcie. 

Maluba vs Wiolka

Jednogłośną decyzją sędziów walkę wygrywa Maluba!

Nie zwalniamy tempa! Do klatki wzywani są Vandal oraz Olejnik!

Vandal - Olejnik

ZACZYNAMY!

I runda

KONIEC WALKI! Mocno naładowany zaczął tę walkę Vandal, wjeżdżając w rywala! Olejnik zostawił Rdzankowi pole do popisu, a ten błyskawicznie skorzystał z okazji. Olejnik kilka razy padł na deski, aż wreszcie sędzia był zmuszony przerwać walkę!

PRZED NAMI WALKA NISKOROSŁYCH! 

Maciej "Big Jack" Jarema vs Jan "Janek" Kempisty

ZACZYNAMY!

I runda

Zdecydowanie aktywniejszy na początku w ataku Jarema, ale "Little John" szczelnie zamykał gardę. Dopiero kiedy Kempisty zdecydował się pójść na wymianę, zakotłowało się w klatce, ale zaraz po tym "Little John" znów postawił na defensywę. 

II runda

Dużo starszy Little John dobrze wie, że w zwarciu to Big Jack ma większe szanse i konsekwentnie realizował swój plan, który zakładał szczelną obronę i pójście z kontrą. Przed szarżami z kolei dobrze broni się Jarema, który błyskawicznie odskakiwał unikając zagrożenia, chociaż nie zawsze się to udawało, bo sam zainkasował kilka ciosów. 

III runda

KONIEC WALKI! Little John świadomy, że ta walka wymyka mu się z rąk postawił wszystko na jedną kartę i zdecydowanie agresywniej zaczął ostatnią odsłonę, ale teraz to Big Jack nie był zbytnio zainteresowany wymianą ciosów, tylko dowiezieniem dobrego wyniku do ostatniego gongu.

Big Jack vs Little John

Jednogłośną decyzją sędziów, walkę wygrywa Big Jack!

Nie zwalniamy tempa! Przed nami walka Rataj - Ztrolowany!

Rataj wchodząc do oktagonu postanowił rozrzucić trochę pieniędzy. 

Ztrolowany vs Rataj

ZACZYNAMY!

I runda

Ztrolowany rozochocił się celnym kopnięciem i postanowił pójść za ciosem, ale Rataj przechwycił nogę i obalił rywala, próbując przejąć inicjatywę w parterze. Nowakowi udało się jednak wstać po siatce i walka wróciła na środek klatki, gdzie mocno się zakotłowało! Bliska runda. 

II runda

Ratajowi wysokie kopnięcia Ztrolowanego będą się śnić po nocach! Nowak idealnie przycelował w szczękę rywala i Rataj zatańczył na nogach, ale przy kolejnej próbie Ztrolowany przewrócił się zamiast trafić pzeciwnika! Rataj nie miał jednak sił, aby skończyć tę walkę przed czasem! CO TU SIĘ DZIEJE! 

III runda

KONIEC WALKI! Koszmarnie zmęczeni obaj zawodnicy nie mieli nawet siły wstać z krzesełek przed trzecią rundą. Gdy to już się udało, Rataj starał się przygwoździć rywala do siatki i rozbijać pod ogrodzeniem, ale Ztrolowany cały czas starał się utrzymać pojedynek w stójce i wyprowadzać kolejne wysokie kopnięcia. Świetne widowisko! 

Rataj vs Ztrolowany

Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Ztrolowany

Nie ma czasu do stracenia, jedziemy dalej! Do klatki wzywani są McKsiąże i Kubaoxo! Walka odbędzie się na zasadach K-1

McKsiąże vs Kubaoxo

ZACZYNAMY!

I runda

KONIEC WALKI! CO ZA ZWARCIE! Żaden z zawodników nie kalkulował od początku starcia i McKsiąże oraz Kubaoxo wjechali w siebie z całych sił, trafiając się na przemian mocnymi cepami. Piękne weselniaki latały w powietrzu, aż wreszcie sędzia musiał liczyć McKsięcia, który po tym pływał na nogach! Drugi cios, drugie liczenie i sędzia nie miał wyjścia, musiał przerwać starcie! To jest kwintesencja freak fightu!

Przed nami drugie starcie kobiet dzisiejszej nocy. Czas na walkę Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak

Szewczyk vs Rybak 

ZACZYNAMY! 

I runda

Co za początek! Rybak wyskoczyła z superman punchem i naruszyła lekko rywalkę! Szybko odpowiedziała Szewczyk i powaliła ciosem przeciwniczkę, ale nie była w stanie utrzymać pozycji Rybak w parterze. To mogło spodobać się widzom, bo w stójce doszło do srogiej wymiany ciosów z obu stron. 

II runda

Walki pań dzisiaj nie zawodzę, nie ma co! Zarówno Dominika Rybak, jak i Dagmara Szewczyk wkładały całą siłę w swoje ciosy i co najważniejsze, trafiły w cel! Wreszcie Dagmarze udało się obalić rywalkę, ale po krótkiej serii ciosów Rybak udało się wstać przy pomocy siatki! 

III runda

KONIEC WALKI! Potwornie zmęczone obie zawodniczki, ale i potwornie waleczne. Siła ciosów tak samo duża, jak na początku walki, o czym przekonała się Dagmara inkasując mocne uderzenie od Dominiki Rybak. W odwecie chciał obalić swoją rywalkę, ale ta znów z pomocą siatki się uratowała. Koniec rundy może przekreślić szanse Szewczyk, bo sędzia odjął jej punkt za kolejny ciągnięcie za włosy. 

Szewczyk vs Rybak

Jednogłośną decyzją sędziów wygrała Dominika Rybak

No to czas na jedno z najbardziej wyczekiwanych starć na PRIME MMA 3! Do klatki idą Bagietka i Robalini!

Bagieta vs Robalini

ZACZYNAMY!

I runda

Hala w Radomiu zapłonęła! Robalini zaczął uciekać przed Bagietką, z ten gonił go jak oszalały! Udało mu się nawet obalić na chwilę rywala, ale przy próbie wpięcia duszenia, Bagieta podniósł go i pchnął przed siebie. W odwecie to Robalini obalił Gorzelańczyka, ale ten szybko przeszedł do dosiadu, zaczął okładać rywala, a na koniec próbował dźwigni na rękę! Jakim cudem to wytrwał Robalini wie tylko on. CO TU SIĘ DZIEJĘ! 

BAGIETKA ROBI POMPKI PRZED STARTEM DRUGIEJ RUNDY!

II runda

KONIEC WALKI! Robalini sam położył się pod siatką, a Bagietka spokojnie przygotował sobie duszenie i błyskawicznie zmusił rywala do odklepania!

Przechodzimy do co-main eventu! Daniel "Rutek" Rutkowski - Piotr Pająk!

Rutkowski vs Pająk - walka w boksie

ZACZYNAMY!

I runda

Zdecydowanie bardziej doświadczony Rutek od początku zaczął przejmować inicjatywę, spychając Pająka na siatkę. Świetny balans i zmiana pozycji miała uśpić czujność rywala, ale Piotr Pająk przytomnie cały czas starał się domykać gardę i szukać swojej okazji. Mocna runda.

II runda

W drugiej z czterech odsłon znów lepszy może wydawać się "Rutek", który konsekwentnie usypiał rywala, by nagle przyspieszyć tempo i zasypać Pająka gradem ciosów. Kłopoty, kłopoty Piotra. Trafi mu się trudny przeciwnik. 

III runda

Uśmiechnięty przez całą rundę Rutkowski w dalszym ciągu realizował plan, ale tym razem zainkasował kilka celnych, a przede wszystkim mocnych ciosów od Pająka. Pełna szybkich wymian runda w pełnym tempie. Żaden z zawodników tutaj nie zwalnia. 

IV runda

KONIEC WALKI! Mocno zakrwawiony kończy tę walkę Piotr Pająk, ale nawet potwornie zmęczony starał się unikać kolejnych ciosów Rutkowskiego! Oj, zostawili obaj panowie serducho do walki dzisiaj w klatce! Świetnie się to oglądało. 

Rutkowski vs Pająk

Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Daniel Rutkowski!

Przechodzimy do main eventu i jednocześnie przedostatniej dzisiejszej walki! Paulina Hornik vs Martyna "Pysia" Zbirańska

Paulina vs Pysia

ZACZYNAMY! 

I runda

KONIEC WALKI! Pysia błyskawicznie rzuciła się na swoją rywalkę i równie szybko udało jej się obalić Paulinę, ale oddała pozycję i słono za to zapłaciła. Hornik przeszła do dosiadu i zaczęła rzucać cepami na prawo i lewo. Sędzia chwilę się przyglądał i przerwał walkę!

No to pozostała nam już tylko jedna walka! Przed nami starcie w budce telefonicznej!

Ale zanim do tego dojdzie - Don Kasjo ogłosił właśnie kolejne starcie PRIME MMA 4. 

Anna Andrzejewska vs Ewa Piątkowska!

Budka telefoniczna już wjeżdża do oktagonu. Pojedynek odbędzie się bez zasad oraz limitu czasowego. 

Zawodnicy wychodzą już do... budki!

Kamerzysta vs Lasik

ZACZYNAMY!

KONIEC WALKI! Kamerzysta w ułamku sekundy wymierzył potężny łokieć Lasikowi i zaczął go bezlitośnie obijać, kiedy Lasik się pochylił. Po pierwszym liczeniu Wawrzyniak kontynuował dzieło zniszczenia.

I to by było na tyle. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na portalu sport.se.pl!

PRIME MMA 3 RELACJA NA ŻYWO gala PRIME MMA 3 wyniki live online PRIME MMA 3 Bagieta - Robalini za darmo w internecie gala PRIME MMA 3 WYNIKI

Włodarze organizacji poszli na całość i na galę PRIME MMA 3 przygotowali aż 12 pojedynków, podczas których z pewnością nie zabraknie emocji. Już na długo przed galą PRIME MMA 3 widzów mocno elektryzował konflikt Bagiety z Robalinim, a zawodnicy skutecznie podgrzewali atmosferę, przez co bez dwóch zdań żaden nie będzie chciał dzisiaj walczyć na pół gwizdka. To jednak nie wszystko, bo w klatce PRIME MMA 3 zobaczymy również gwiazdora KSW, Daniela "Rutka" Rutkowskiego, który zmierzy się z Piotrem Pająkiem. Na gali w Radomiu dojdzie również do niecodziennego wydarzenia, bowiem włodarze PRIME MMA oraz "Kamerzysta" i Kuba Lasik zgodzili się, aby starcie tych zawodników odbyło się... w budce telefonicznej. To starcie będzie zwieńczeniem gali PRIME MMA 3 jako extra fight, na który zdecydowanie warto poczekać. Zapraszamy na relację na żywo z PRIME MMA 3!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze