od razu to zauważyli

Przed fanami Mateusza Gamrota nic się nie ukryje! Wystarczyło jedno zdjęcie, żeby momentalnie wychwycili ten szczegół

2023-01-30 12:07

Mateusz Gamrot niewątpliwie może być stawiany w jednym szeregu obok Mariusza Pudzianowskiego, jeśli chodzi o podejście do pracy oraz rzetelne przykładanie się do treningów. Gwiazdor UFC wylewa siódme poty podczas ćwiczeń, aby prezentować się w oktagonie najlepiej, jak to tylko możliwe i efekty widać gołym okiem. Wystarczyło jedno zdjęcie "Gamera", żeby jego fani odkryli, jak wiele się zmieniło w ostatnim czasie.

Praca, praca i jeszcze raz ciężka praca - tak w dużym skrócie można opisać nie tylko drogę Mateusza Gamrota do federacji UFC oraz kolejnych zwycięstw, ale również całą jego karierę. Były mistrz wagi lekkiej federacji KSW doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby spełnić swoje marzenie, którym jest pas mistrzowski UFC, musi zasuwać na treningach i wylewać siódme poty podczas ćwiczeń, aby jego forma i sylwetka były tak dobre, jak jeszcze nigdy dotąd. I trzeba przyznać, że wychodzi mu to doprawdy wspaniale, co zauważyli przede wszystkim jego czujni fani. 

Internauci natychmiast zauważyli przemianę Mateusza Gamrota. Wystarczyło jedno zdjęcie, nic się nie ukryło

W ostatnim czasie Mateusz Gamrot wziął udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, gdzie jego wysportowane i wyrzeźbione ciało skradło show i przyciągnęło uwagę internautów, gdy "Gamer" pochwalił się efektami w mediach społecznościowych. Wystarczył tylko jeden rzut oka, żeby najbardziej czujni fani zauważyli, że w ostatnich tygodniach forma gwiazdora UFC jeszcze bardziej się poprawiła. Zobaczcie, jak obecnie wygląda Mateusz Gamrot, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Mateusz Gamrot zostanie mistrzem UFC?
Najnowsze