Pudzianowski porównuje się z Janem Pawłem II. Ogłosił się lepszym od papieża!

2020-09-24 7:20 Mil
Mariusz Pudzianowski
Autor: Facebook/pudzianowski.official Mariusz Pudzianowski

Nie ma chyba w Polsce fana sportu, który nie wiedziałby, kim jest Mariusz Pudzianowski. Były strongman zapracował na tak wielką popularność swoją wieloletnią karierą i - jak widać - ma o niej, a także i o całym sobie bardzo dobre zdanie. Postanowił podzielić się tym w mediach społecznościowych, publikując pot, na którym porównuje się do... papieża Jana Pawła II, a co więcej - uważa się za lepszego!

Lwią część swojej kariery Pudzianowski spedził wyciskając niebotyczne ciężary i pokazując światu, że niemożliwe nie istnieje. Polacy co tydzień siadali do telewizyjnych odbiorników i oglądali zmagania najsilniejszych ludzi na świecie w różnych zakątkach globu. "Pudzianowi" niejednokrotnie szło bardzo dobrze i był w stanie wznieść się na poziom, o którym inni mogli tylko pomarzyć. Z całą pewnością kwalifikował się do czołówki siłaczy.

KOSMICZNE ZAROBKI gwiazd FAME MMA! ASTRONOMICZNA FORSA, padają KONKRETNE KWOTY

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o kwestii pomnika Jana Pawła II pod Muzeum Narodowym w Warszawie. Ogłoszony świętem polski papież trzyma na nim głaz. Pudzianowski postanowił odnieść się do tego - choć zaznaczyć należy, że oczywiście z przymrużeniem oka - podkreślając zamieszczoną grafiką, że to on jako pierwszy występował w podobnych sytuacjach i dźwigał niebotyczne ciężary.

W swym wpisie Pudzianowski nawiązał do "legendarnego" wywiadu, którego przed laty udzielił po pewnych zawodach.

Mariusz Pudzianowski pierwsz, a Jan Paweł II? Oddani fani byłego strongmana - obecnie realizującego się w walkach MMA - chyba nie widzą tutaj większego problemu!

Amadeusz Ferrari był szantażowany przez Don Kasjo! [Arena Koloseum]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze