Punchdown 5. Esmeralda Godlewska znokautuje „Patusię” Karczewską? [OFERTA BUKMACHERSKA]

2021-10-22 14:34
Esmeralda Godlewska
Autor: Instagram / Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska

Typy i kursy. Już dziś o godzinie 19:00 we Wrocławiu rozpocznie się piąta gala z serii Punchdown. Gwoździem programu będzie bez wątpienia turniej główny, w którym 16 zawodników zmierzy się o nagrodę główną – 50 tysięcy złotych. Organizatorzy zaplanowali jednak także kilka pojedynków specjalnych, a chyba najciekawiej z nich zapowiada się starcie Moniki „Esmeraldy” Godlewskiej z Patrycją „Patusią” Karczewską. Kto wg sponsora tytularnego gali – firmy TOTALbet – ma większe szanse na zwycięstwo w tym pojedynku? Typy bukmacherskie.

PunchDown jest największą federacją slapfightingu na świecie. Na oficjalnych Galach zawodnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej, a więc tzw. drabinki. Pojedynki odbywają się w formule 1 na 1, przy stole i polegają na uderzaniu się na przemian w policzek z otwartej dłoni. O zwycięstwie – podobnie jak w innych sportach walki – decydują: nokaut lub werdykt sędziowski. Wszystkie dotychczasowe gale spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem, a grono sympatyków tej widowiskowej dyscypliny stale rośnie, zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Typy i kursy. Brazylijski olbrzym pozamiata na Punchdown 5 we Wrocławiu? [OFERTA BUKMACHERSKA]

Choć zdecydowanie największym zainteresowaniem wśród kibiców cieszy się naturalnie turniej główny, swoje pięć minut otrzymają także celebryci pojedynkujący się w walkach specjalnych. W jednej z nich Monika „Esmeralda” Goldewska zmierzy się z Patrycją „Patusią” Karczewską. Dla Godlewskiej slapfighting to nie pierwszyzna – podczas trzeciej gali Punchdown celebrytka wygrała decyzją sędziów z Anastasiyą Yandaltsavą. Tym razem jej przeciwniczką będzie Patrycja „Patusia” Karczewska, znana z występu w programie „Projekt Lady”, nadawanym przez stację TVN. Dla Karczewskiej będzie to debiut w wojnie na liście.

Trzeba przyznać, że obie zawodniczki – delikatnie mówiąc – nie pałają do siebie miłością. Na konferencji prasowej Godlewska zarzuciła rywalce… prostytuowanie się w Krakowie i okolicach. Karczewska w odpowiedzi zaczęła wyśmiewać wagę „Esmeraldy”, a po chwili wyciągnęła butelkę wódki. Godlewska zdążyła także udzielić obszernego wywiadu „Super Expressowi”, w którym podkreśliła, że nie szanuje „Patusi”. - Nie znam tej zawodniczki. Nie wiem, na czyich kolanach siedziała lub przed kim klękała, że się tu dostała – stwierdziła. Jedno jest zatem pewne – przed, w trakcie jak i po walce temperatura tego starcia będzie bardzo, bardzo gorąca. I choć wg TOTALbet faworytką pozostaje Godlewska, to w tym pojedynku może zdarzyć się naprawdę wszystko.

Sonda
Esmeralda vs Patusia - kto wygra?

Gala TOTALbet Punchdown 5 odbędzie się już dziś (22. października) we Wrocławiu, początek zaplanowano na godzinę 19:00. Ci, którzy nie będą mieli możliwości pojawić się w studiu P1 The Next Level, festiwal „liści” będą mogli za pomocą systemu Pay Per View (PPV) wykupić dostęp do transmisji z tego wydarzenia.

KSW 64 KARTA WALK. KSW 64 KOLEJNOŚĆ WALK. KSW 64 lista walk na KSW 64 kto walczy?

Kursy TOTALbet:

Zwycięzca:

„Esmeralda” Godlewska – 1.28                  „Patusia” Karczewska – 3.10

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca gali TOTALbet Punchdown 5 dostępna jest TUTAJ i TUTAJ

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze