QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

i

Autor: Instagram/ YouTube/ Materiały prasowe QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

gratka dla fanów

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? Tylko najwięksi fani zgarną maxa

2023-08-03 12:35

Od dawna freak-fighty cieszą się w Polsce ogromną popularnością, przez co mieliśmy okazję oglądać już dziesiątki kolejnych gal, podczas których w oktagonie pojawiała się masa zawodników. Część z nich może pochwalić się większą popularnością niż inni, jednak prawdziwi fani freak-fightów w Polsce bez problemów powinni rozpoznać tych zawodników, którzy znaleźli się w naszym quizie! Zapraszamy do zabawy!

Gdy jasne stało się, że federacje oraz gale freak-fightowe przyciągają ogromną uwagę widzów, kolejne organizacje oraz zwiększenie liczby kolejnych wydarzeń stało się tylko kwestią czasu. Obecnie na rynku znajdują się trzy duże federacje, FAME MMA, CLOUT MMA oraz PRIME MMA, a kibice już mogą przygotowywać się na wielkie emocje związane z nadchodzącymi galami. Na przestrzeni ostatnich lat odbyło się już kilkadziesiąt freak-fightowych wydarzeń, a na każdym z nich pojawiło się średnio ok. 20 zawodników. Tylko część z nich skupiła na sobie większą uwagę. 

Tylko prawdziwi fani freak-fightów rozpoznają wszystkim zawodników bez twarzy! Gratka dla kibiców FAME, CLOUT oraz PRIME MMA

Prawdziwi fani freak-fightowych gal, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne konferencje oraz oglądają galę nie powinni mieć absolutnie żadnych problemów z tym, aby zgarnąć maksymalną liczbę punktów w naszym quizie, który znajduje się poniżej! Czy potrafisz rozpoznać freak-fightowych zawodników nie widząc ich twarzy? Czy zaliczasz się do największych fanów freak-fightów w Polsce? Przekonajmy się! Powodzenia!

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze