Ale kraksa!

Robert Burneika miał wypadek! Skasowane auto w Warszawie. Wiemy, co z poszkodowanymi

2022-08-31 14:22

Robert Burneika nie ma za sobą najlepszej passy. Popularny "Hardkorowy Koksu" zmagał się ostatnio z falą krytyki po występie w "Kanale Sportowym" dotyczącym promocji specyfików. Kilka dni później doszło do samochodowego wypadku. Samochód, w którym znajdował się popularny kulturysta, rozbił się w Warszawie. Jak udało nam się ustalić, nikomu nic poważnego się nie stało!

To nie jest dobry okres dla jednego z najpopularniejszych polskich siłaczy i kulturystów. Robert Burneika ma za sobą niemałą aferę związaną z występem w Kanale Sportowym. Po usunięciu programów z jego udziałem, "Hardkorowy Koksu" nieco rzadziej pojawiał się w mediach społecznościowych. Teraz spotkała go przykra sytuacja. W Warszawie doszło do wypadku. Samochodem podróżował nie sam. Burneika miał być pasażerem auta, które zostało roztrzaskane na słupie.

Paweł Fajdek bawił się szampańsko! Przyłapali go podczas gorących scen. Pocałunki i... malunki na twarzy. Są zdjęcia

Robert Burneika miał wypadek. Co się stało?

"Hardkorowy Koksu" podróżował pięknym, białym BMW. Samochód wjechał w słup na przystanku na skrzyżowaniu Księcia Ziemowita i Naczelnikowskiej. Całkowicie zmasakrowane auto miało zmasakrowany cały przód. Ubrany w bluzę i jeansowe spodnie Burneika czekał na pomoc razem z ubraną w zielony kombinezon brunetką, która przypominała jego żonę Kaję. Na szczęście nikomu nic się nie stało!

Zdjęcia zniszczonego auta, którym podróżował Burneika zobaczycie w galerii poniżej.

Wypadek Burneiki. Auto było totalnie zniszczone

Samochód był totalnie zmasakrowany. W BMW, którym jechał Robert Burneika, wystrzeliły poduszki powietrze. Siła uderzenia musiała być naprawdę duża. Zniszczona była także przednia szyba.

Kim jest Robert Burneika?

Robert Burneika to litewski kulturysta, który zyskał bardzo dużą popularność w Polsce. W latach 2006-2010 odnosił sukcesy w zawodach kulturystycznych w Stanach Zjednoczonych. Stoczył cztery pojedynki w MMA - w organizacji MMA Attack, KSW i High League. Wygrywał z Marcinem Najmanem i Dawidem Ozdobą. Przegrał z Popkiem i "Roburem" z ekipy Warszawskiego Koksa.

Robert Burneika wywołał niemałą aferę! Dyrektor POLADA reaguje mocnym wpisem, oberwało się "Kanałowi Sportowemu"

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze