Robert Pasut

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Robert Pasut

walnął prosto z mostu

Robert Pasut powiedział, co naprawdę myśli o Jacku Murańskim! Dał się podpuścić Sylwestrowi Wardędze, padły mocne słowa

2022-10-26 14:12

Jacek Murański to jedna z tych gwiazd federacji FAME MMA, którą albo się kocha albo nienawidzi. "Muran" od dawna wzbudza skrajne emocje nie tylko wśród fanów, ale również pozostałych zawodników organizacji i na chwilę przed FAME MMA 16, Robert Pasut postanowił powiedzieć, co naprawdę myśli o swoim najbliższym rywalu. Przy okazji dał się podpuścić przez Sylwestra Wardęgę.

Fani federacji FAME MMA oraz freak fightu w Polsce doskonale wiedzą, że Jacek Murański błyskawicznie po pojawieniu się w federacji FAME MMA stał się jedną z najbarwniejszych postaci, ale również i jedną z najbardziej kontrowersyjnych, co sprawia, że znaczna część widzów go wręcz uwielbia, a znaczna nienawidzi. Do tej drugiej grupy przez dwóch zdań zalicza się Marcin Najman, który po walce z Pawłem Jóźwiakiem postanowił odpowiedzieć na jego zaczepki. Przy okazji ostatniego programu "Cage" przed FAME MMA 16, Robert Pasut dodał parę słów na temat "Murana". 

Jacek Murański podsumowany przez Pasuta. Mocne słowa przed FAME MMA 16, "Sutonator" z niczym się nie krył

Robert Pasut przede wszystkim odniósł się do haseł rzucanych przez "Murana" i określił, jaki przynoszą one skutek. - Uważam, że bardzo dużo złych rzeczy robi dla tych idei prawicowych. Ja uważam, że on może być równie dobrze koniem trojańskim lewicy. Nic tak nie odstrasza mi się wydaje dzieciaków od idei tych patriotycznych, jak Jacek Murański na dzisiaj - wypalił bez pardonu "Sutonator" komentując zachowanie swojego kolejnego rywala na FAME MMA 16. 

Robert Pasut powiedział, co naprawdę myśli o Jacku Murańskim! Dał się podpuścić Sylwestrowi Wardędze, padły mocne słowa

Ponadto zdaniem YouTubera, Jacek Murański zbudował sobie kreacje, którą pokazuje w sieci. - Myślę, że to jest starszy chłop, co wyczuł bardzo dużą szansę we freak fightach i wyczuł, że dymienie, dymienie i skandale. Myślę, że podkręca - opisał krótko Murańskiego "Sutonator" pytany przez Wardęgę nie widząc, że jego rywal znajduje się na linii i słyszy każde słowo rzucane pod jego adresem. 

Sonda
Kto wygra walkę Pasut - Jacek Murański
Kulisy FAME MMA 15
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze