Sebastian Fabijański

i

Autor: SE Sebastian Fabijański

mocne wyznanie

Sebastian Fabijański szczerze o alkoholu i narkotykach! "Jestem totalnie trzeźwy od 17 lat!" [TYLKO U NAS]

2023-02-03 9:40

Ze względu na role, które Sebastian Fabijański odgrywa w kolejnych filmach, wiele osób może odnosić wrażenie, że jego kreacje filmowe mają odzwierciedlenie na to, jakim człowiekiem jest prywatnie zawodnik FAME MMA. Tuż przed swoją walką na FAME 17, Sebastian Fabijański postanowił ujawnić, jakie jest jego podejście do alkoholu i narkotyków twierdząc, że od lat pozostaje trzeźwy.

Ogłoszenie Sebastiana Fabijańskiego jako zawodnika FAME przed kilkoma miesiącami było ogromnym wydarzeniem. Aktor to bez dwóch zdań jedna z największych postaci, która miała okazję pojawić się w świecie freak-fightów. Ze względu na swój sposób bycia oraz odgrywane role, wiele osób często zarzuca zawodnikowi FAME MMA, że ten jest pod wpływem substancji psychoaktywnych, jednak zdaniem aktora tuż przed walką Fabijański - Wac Toja, aktor postanowił ujawnić, że od lat nie korzysta z pomocy żadnych używek. 

Mocne wyznanie Sebastiana Fabijańskiego o alkoholu i narkotykach! Od lat pozostaje w trzeźwości

- Nie ćpam proszę państwa. Nigdy w życiu nie wciągnąłem kreski. Nigdy w życiu nie wziąłem żadnego tam wiesz coś świadomie... Nie ćpam. Po prostu nie ćpam (...) Zapewniam, że jestem totalnie trzeźwy, bez alkoholu i bez narkotyków od 17 lat. - powiedział Sebastian Fabijański w rozmowie z "Super Expressem" tuż przed swoją debiutancką walką na FAME 17, która odbędzie się 3 lutego w krakowskiej TAURON Arenie. Zobaczcie całą rozmowę z Sebastianem Fabijańskim, zaglądając do materiału wideo poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?

Moda na trzeźwość szturmem zdobywa kolejnych wyznawców!

Posłuchaj i dowiedz się, czym jest NoLo.

Listen on Spreaker.
Najnowsze