Dawid Ozdoba

i

Autor: Piotr Piwowarski/Super Express

Dawid Ozdoba nie żyje

Śmierć Dawida Ozdoby. Są nowe informacje z policji! Mamy komentarz

2022-10-05 11:16

Śmierć Dawida Ozdoby wstrząsnęła środowiskiem freak-fightowym w Polsce. Były uczestnik „Tańca z Gwiazdami” był jednym z prekursorów freak-fightów w Polsce – wystąpił na dwóch pierwszych galach FAME MMA, obecnie największej federacji organizującej tego typu wydarzenia. Policja właśnie przekazała nowe informacje w tej sprawie.

Kim był Dawid Ozdoba?

Dawid Ozdoba zyskał rozgłos dzięki związkowi z Edytą Herbuś oraz występom w „Tańcy z Gwiazdami”. Swoją pierwszą walkę w MMA stoczył przeciwko Robertowi Burneice na MMA Attack 3 i musiał uznać wyższość „Hardkorowego Koksa”. Później został jednym z pierwszych zawodników federacji FAME MMA, i stoczył dwie walki na premierowych galach tej organizacji, obie niestety przegrał. Wiadomo, że Dawid Ozdoba cierpiał na depresję, o czym sam mówił. Jak udało się wcześniej ustalić „Super Expressowi” ciało 45-latka znaleziono w warszawskim Parku Picassa. Teraz policja przekazała nowe informacje w sprawie.

Nowie informacje w sprawie śmierci Dawida Ozdoby

Na razie nie są znane dokładne szczegóły tego, co się wydarzyło. Sprawa jest delikatna i policja nie udziela zbyt wielu informacji. - Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ prowadzą czynności w sprawie zgonu 45-letniego mężczyzny, którego ciało ujawniono w rejonie Parku Picassa w dniu 03.10.2022 r. Ze względu na charakter zdarzenia, sprawy nie komentujemy – usłyszeliśmy od kom. Pauliny Onyszko, oficera prasowego KRP Warszawa VI.

Śmierć Dawida Ozdoby wywołała poruszenie w środowisku freak-fightów. Na pożegnanie w mediach społecznościowych zdecydowali się m.in. Mariusz Pudzianowski, Michał „Boxdel” Baron, czy Dawid Kurtysiak, współwłaściciel MMA Attack, na którym Ozdoba debiutował. Oficjalne oświadczenie wydało także FAME MMA.

Dawid Ozdoba nie żyje
Listen to "Samobójstwa Polaków [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Najnowsze