Mariusz Pudzianowski, Dawid Ozdoba

i

Autor: PIOTR PIWOWARSKI / SE , Zrzut ekranu Facebook Mariusz Pudzianowski, Dawid Ozdoba

Pożegnał kolegę

Mariusz Pudzianowski wzruszająco żegna Dawida Ozdobę. Poruszające słowa gwiazdy KSW

2022-10-04 11:05

Świat sportów walki i rozrywki żegna Dawida Ozdobę. Tancerz i osoba, która budowała popularność freak-fightów w Polsce nie żyje. Tragiczne informacje o porażce z chorobą przekazała jego mama Ewa. W mediach społecznościowych pożegnał go wzruszającymi słowami gwiazdor KSW, Mariusz Pudzianowski.

To trudny moment nie tylko dla świata freak-fightów, ale także szeroko pojętej rozrywki. Dawid Ozdoba był osobą, którą przez lata kojarzyły tysiące fanów. Jego pojedynki na galach MMA toczyły się jeszcze na długo przed pojawieniem się stricte freak-fightowych organizacji. Pojawił się także na FAME MMA, ale ostatecznie podziękowano mu za współpracę. W ostatnim czasie znalazł się także na konferencji PRIME Show MMA, ale potem znów zniknął z internetu. W nagraniach publikowanych w mediach społecznościowych opowiadał o walce z chorobą. Słowa na temat depresji były naprawdę wstrząsające.

Nie żyje Dawid Ozdoba. Były partner Edyty Herbuś zmagał się z depresją

Dawid Ozdoba pożegnany przez Mariusza Pudzianowskiego. Tragiczne wiadomości

Dawid Ozdoba zmarł, a tragiczne informacje przekazała jego mama Ewa za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele osób pogrążyło się w żałobie. Zaczęli żegnać go dziennikarze, zawodnicy oraz kibice. Przez długi czas mierzył się z wielkim hejtem i depresją.

- Żegnaj kolego w lepszym świecie. Dawid Ozdoba nie żyje. Informację o śmierci byłego zawodnika MMA, trenera personalnego opublikowała na swoim facebookowym profilu jego matka, Ewa. "Dawida już nie ma z nami" - napisał na Facebooku Mariusz Pudzianowski.

Dawid Ozdoba walczył z ciężką chorobą. Tak opisywał depresję. "Chciałem sobie podciąć żyły"

Kim był Dawid Ozdoba?

Dawid Ozdoba młodszej publiczności był znany ze swoich występów w klatce FAME MMA. Jednak już sporo wcześniej walczył z Robertem Burneiką czy występował w programach telewizyjnych na MMA Attack. 45-latek był przed laty w związku z tancerką Edytą Herbuś. Pracował też jako chippendales.

Sonda
Czy depresja to problem, z którym walczy się w Polsce w odpowiedni sposób?
Kulisy FAME MMA 15
Listen to "Czy Polska pokocha żużel dzięki Zmarzlikowi? Czy Lewy rozbije Inter w Lidze Mistrzów?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze