Spektakularny nokaut w klatce. Obaj zawodnicy padli jak rażeni! [WIDEO]

2019-12-03 15:12 KG
nokau mma
Autor: youtube/enfusiontv

Spektakularne nokauty, ucieczki z ringu czy dziwne poddania - to często działo się już na "polu bitwy". Czegoś takiego jednak kibice sportów walki dawno nie widzieli. Na gali ECE #2 w Lizbonie doszło do bardzo nietypowej sytuacji. W pewnym momencie zawodnicy wyprowadzili ciosy, po których obaj osunęli się na matę klatki. Jeden z nich nie był już w stanie kontynuować starcia.

Kibice zgromadzeni w hali w Lizbonie przecierali oczy ze zdumienia. Podczas gali ECE #2 Eder Lopes zmierzył się z Diogo Nevesem. Po niespełna dwudziestu sekundach walki zawodnicy wyprowadzili lewe sierpowe, po których wzajemnie upadli na matę klatki. Diego Neves nie był w stanie się już podnieść po rażącym uderzeniu i sędzia był zmuszony przerwać pojedynek. Lopes, dwukrotny mistrz świata w kick-boxingu sam był na skraju nokautu, jednak zaliczył zwycięstwo. Trzeba przyznać, że w bardzo szczęśliwych okolicznościach. Za ten wyczyn otrzymał nagrodę za nokaut wieczoru. Wideo z walki stało się bardzo popularne w internecie.W serwisie Youtube zostało oglądnięte ponad 100 tysięcy razy.

Dla mało popularnej federacji ECE jest to świetna okazja do reklamy. Kibice nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli w klatce. Po gali byli zszokowani. - To jak scena z kreskówki! - mówił po walce jeden z fanów. Znokautowanym zawodnikiem od razu zajęły się służby medyczne. Na szczęście nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń i zapewne już jest gotowy by zrewanżować się Lopseowi.

Najnowsze