Marcin Dubiel, Paweł Jóźwiak

i

Autor: High League / YT ZRZUT EKRANU Marcin Dubiel, Paweł Jóźwiak

Było gorąco!

Spina Pawła Jóźwiaka z Marcinem Dubielem na konferencji High League 6. Prezes FEN nie wytrzymał

2023-02-28 9:41

Gorąco było już przed konferencją High League 6. "Wysoka Liga" przygotowuje kolejne wydarzenie - tym razem w katowickim Spodku. Paweł Jóźwiak zmierzy się na tej gali z Marcinem Najmanem w wielkim rewanżu za walkę na Wotore. Przed konferencją doszło do spięcia na linii Jóźwiak - Dubiel.

Paweł Jóźwiak zmierzy się na gali High League 6 z Marcinem Najmanem. Prezes organizacji FEN podejmie swojego byłego przeciwnika, którego podczas walki na gołe pięści znokautował w zaledwie kilkanaście sekund. Wielki rewanż dostarczy na pewno emocji. W poniedziałek odbyła się pierwsza konferencja. Przed jej startem doszło do starcia Pawła Jóźwiaka z Marcinem Dubielem. O co poszło?

Mateusz Borek wzruszająco o postawie Daniela Omielańczuka. Poruszające słowa o rodzinie, łzy same napływają do oczu

- Od małolata byłem uczony podwórkowej zasady, że kur****o i frajerstwo trzeba tępić. Zachował się bardzo niehonorowo wobec mnie, trenowaliśmy w jednym klubie, byliśmy kolegami... (...) Jestem inaczej wychowany, ze starej gwardii i nie będę rozmawiał z takim człowiekiem. Powiedziałem mu to w niecenzuralnych słowach - powiedział Paweł Jóźwiak w rozmowie z "Super Expressem".

Oglądaj całą rozmowę z szefem FEN Pawłem Jóźwiakiem na kanale KOLOSEUM na YouTube i na Sport.se.pl.

Kiedy gala High League 6?

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Ponadto zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Sonda
Marcin Dubiel vs pashaBiceps: kto wygra na High League 6?
Listen on Spreaker.
Najnowsze