Damian Stifler Zduńczyk

i

Autor: Instagram/stifler16cm

Stifler zdradził, ile zarobił na PPV w walce z Popkiem! Suma robi wrażenie! Więcej zebrał tylko Wardęga

2021-09-28 13:14

Na gali FAME MMA 7 Damian "Stifler" Zduńczyk rywalizował z Popkiem (właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw, red.) i musiał uznać wyższość rywala już w 1. rundzie. Od tego czasu, jak zdradził sam Zduńczyk, nie było zainteresowania ze strony federacji. Dziwne, bo "Stifler" jak mało kto przyciąga widzów przez telewizory.

Były uczestnik "Ekipy z Warszawy" nie miał większych szans z Popkiem, ale jak sam wielokrotnie zaznaczał później w wywiadach, chętnie ponownie wyszedłby do klatki.

Popek Monster wystrzelił jak z procy! Ta fura odebrała mu mowę

W stories na Instagramie Zduńczyk zdradził jednak, że po walce na gali FAME MMA 7 nie było zainteresowania ani kontaktu ze strony federacji. To dziwi zwłaszcza w kontekście tego, że "Stifler" wykręcił ze swojego reflinka w systemie PPV naprawdę znakomity wynik.

Zresztą pochwalił się nim właśnie na Instagramie podczas Q&A. Jeden z internautów zapytał go wprost o to, ile zebrał ze swojego PPV podczas walki z Popkiem.

"22 k zł. Tyle samo co Dubiel. Więcej zebrał tylko Wardęga" - odpisał "Stifler".

Wynik robi wrażenie i jest dowodem na to, że Zduńczyk może być naprawdę łakomym kąskiem dla każdej z freakowych federacji!

Zapytali Błachowicza o alkohol i... Takiej odpowiedzi mistrza UFC internauta nie mógł się spodziewać

Damian Stifler Zduńczyk

i

Autor: fot. instagram.com/stifler16cm Damian "Stifler" Zduńczyk zdradził, ile zarobił z reflinka na gali FAME MMA 7
POPEK: STIFLER zaniżył długość swojego PENISA! FAME MMA 7
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze