Martin Lewandowski, KSW

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Martin Lewandowski, KSW

ujawnił szczegóły

Szef KSW ujawnił przełomowe wieści o gali na PGE Narodowym! Wszyscy się tego domyślali, teraz to oficjalne

2023-02-27 9:03

Federacja KSW rozgrzała polskich fanów MMA do czerwoności ogłaszając, że już za kilka miesięcy dojdzie do drugiej w historii gali organizowanej przez KSW na PGE Narodowym. Po tym komunikacie fani szybko zaczęli się zastanawiać, kogo będziemy mogli zobaczyć w karcie walk "Colosseum 2" i w jednym ze swoich ostatnich wywiadów, Martin Lewandowski uchylił rąbka tajemnicy potwierdzając to, czego wszyscy się już domyślali.

Kiedy tylko naprawiono PGE Narodowy, na którym przed kilkoma miesiącami wykryto poważną usterkę, świetne dla kibiców wiadomości posypały się jak z rękawa. Najpierw pojawiły się doniesienia, że mecz Polska - Albania w ramach eliminacji do mistrzostw Europy uda się rozegrać w stolicy, a chwilę później KSW odpaliło prawdziwą bombę ogłaszając galę "Colosseum 2". Przy okazji takich wiadomości, nie mogło oczywiście zabraknąć prób wyciągnięcia od włodarzy KSW dodatkowych informacji, które nie zostały jeszcze ogłoszone. Kilka z nich udało się zdobyć Maciejowi Turskiemu z "Kanału Sportowego". 

Fani KSW do tej pory mogli się tego jedynie domyślać. Teraz szef KSW potwierdził ich przypuszczenia

W pierwszej kolejności szef federacji KSW ujawnił, ilu w zasadzie walk możemy spodziewać się na gali "Colosseum 2". - Mamy zaplanowane 11 walk, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, że może będzie 12 lub 13 (…) Na tę chwilę mogę potwierdzić, że jest 11, ale lubimy sobie zostawiać otwarte drzwi. - wyznał Martin Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem "Kanału Sportowego" oraz komentatorem KSW.

Szef KSW ujawnił przełomowe wieści o gali na PGE Narodowym! Wszyscy się tego domyślali, teraz to oficjalne

Chwilę później Lewandowski ujawnił informacje, których wielu fanów mogło się już domyślać od chwili, kiedy ogłoszona została gala na PGE Narodowym. A chodzi oczywiście o wartość całego wydarzenia. - To będzie najdroższa gala w historii w ogóle. Tu już nie chodzi o fight card, tylko o koszty związane z organizacją. Ostatnia walka Mamed – Pudzian to była najdroższa walka w historii europejskiego MMA, a tu będzie w ogóle całkowity sztos, jeżeli chodzi o finansowe przedsięwzięcie. Samo wynajęcie stadionu to jest pięć razy największa hala w Polsce. - ujawnił jeden z szefów KSW. Nie jest tajemnicą, że organizacja planuje zebrać na PGE Narodowym swoje największe gwiazdy, których gaże nie są małe. Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że kampania promująca "Colosseum 2" ma niebawem ruszyć pełną parą. 

Sonda
Wybierasz się na galę KSW na PGE Narodowym?
Listen on Spreaker.
Najnowsze