Szefowie FAME MMA odpalili BOMBĘ! Będzie protest po walce Don Kasjo - Parke. Ogromne zamieszanie

2021-05-16 1:28 Mateusz Wysokiński
Don Kasjo
Autor: instagram/famemma

Wielkie zamieszanie po gali Fame MMA. Kasjusz nie mógł uwierzyć, że przegrał walkę z Parke i miał wielkie pretensje do przebiegu walki, tak samo jak włodarze Fame MMA, którzy złożyli protest. Nie ma wątpliwości, będzie afera. Kasjusz przez długi czas prowadził wulgarny monolog, w którym punktował swojego przeciwnika. Prawdziwe zamieszanie, czegoś takiego na gali freak fightu jeszcze nie było, nie możemy uwierzyć w to, co zobaczyliśmy, prawdziwa bomba.

Wielkie zamieszanie po gali Fame MMA 10. Po walce wieczoru, która odbyła się między Kasjuszem "Don Kasjo" a Normanem Parke doszło do wielkich kontrowersji. Zdaniem włodarzy Fame MMA, jak i samego Kasjusza, wynik walki był bardzo niesprawiedliwy, a widowisko zakończyło się prawdziwym skandalem. Nie zabrakło obelg, ubliżania i obietnic ponownego przyjrzeniu się walce. Wszystko przez niejednoznaczny wynik widowiska, który wzbudził wielkie emocje.

Fame MMA 10. Wielkie zamieszanie po walce

Tuż po walce wieczoru w Fame MMA, Kasjusz i włodarze federacji nie kryli wściekłości. Mieli podejrzenia, że otoczenie Normana Parke'a zwyciężyło w starciu niesprawiedliwe i to Polak całkowicie zdominował walkę. Zdaniem samego zawodnika, jak i organizatorów gali, mogło dojść do niesportowego wypaczenia wyniku. Swojej irytacji nie krył sam Kasjusz, który twierdzi, że został oszukany. Jak na razie, złotą statuetkę za zwycięstwo w trakcie walki dostał Irlandczyk. Protest może jednak wypaczyć cały wynik, nie da się ukryć, że takich scen w trakie Fame MMA jeszcze nie było.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze