Jamahal Hill, były mistrz UFC

i

Autor: Instagram Jamahal Hill, były mistrz UFC

Szokujące doniesienia

Szok! Były mistrz UFC został zatrzymany przez policję. Pobił członka rodziny? Padły paskudne zarzuty

2023-12-02 8:02

Szokujące doniesienia napływają ze Stanów Zjednoczonych. Jamahal Hill, były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej, został zatrzymany przez policję. Portal TMZ.com informuje o zaskakujących zarzutach, które mu postawiono. Niewykluczone, że może mu to utrudnić odzyskanie mistrzowskiego pasa.

Kategoria półciężka organizacji UFC jest w ostatnim czasie jedną z najciekawszych. Mistrzowski tytuł zmienia właściciela regularnie. Jeszcze niedawno na tronie tej dywizji zasiadał Jan Błachowicz. Od tego czasu pas zdobywali w dalszej kolejności Glover Teixeira, Jiri Prochazka, Jamahal Hill i obecnie również Alex Pereira. Przedostatni z nich zdobył tytuł w styczniu tego roku, ale z powodu poważnej kontuzji był zmuszony do zwakowania go.

Jan Błachowicz tych słów już nie cofnie! Nie miał zamiaru kryć się ze swoim zdaniem. O tym zrobi się głośno

Były mistrz UFC pobił brata? Jamahal Hill zatrzymany przez policję

Jamahal Hill na UFC 283 pokonał Glovera Teixeirę i przez 174 dni był mistrzem organizacji w kategorii półciężkiej. Niestety, z powodu problemów z zerwania ścięgna achillesa nie był w stanie obronić swojego tytułu. Wiele wskazuje na to, że jeszcze przez dłuższy czas nie będzie w stanie go odzyskać.

Jak informują źródła portalu TMZ.com, Jamahal Hill został zatrzymany w Michigan z powodu podejrzeń o pobicie członka swojego rodziny. Według medialnych doniesień zawodnik miał zaatakować brata, Jamesa Anthony'ego. Były mistrz UFC miał trafić do aresztu w poniedziałek około godziny 1 w nocy.

Jamahal Hill miał doprowadzić do poważnego uszkodzenia ciała swojego brata. Sztab Amerykanina nie zdecydował się na skomentowanie tych doniesień.

Zobacz najlepsze zdjęcia z gali GROMDA 15 w galerii poniżej.

Jamahal Hill – osiągnięcia, bilans walk

Jamahal Hill stoczył czternaście pojedynków w zawodowym MMA. Amerykanin trafił do UFC z Dana White's Contender Series w 2019 roku. Od tego czasu stoczył osiem walk, wygrywając siedem z nich (jeden werdykt zweryfikowany na no-contest z powodu pozytywnego testu dopingowego).

Amerykanin zdobył pas UFC w walce z Gloverem Teixeirą w styczniu 2023 roku. Obecnie mistrzowski tytuł kategorii półciężkiej jest w rękach Alexa Pereiry.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze