FAME MMA 15: Dubiel - Blonsky

i

Autor: Instagram / Marcin Dubiel FAME MMA 15: Dubiel - Blonsky

FAME 15

Szokujące kulisy walki Dubiel - Blonsky na FAME MMA 15! Sędzia mógł pozbawić zwycięstwa Marcina?!

2022-08-27 19:02

Echa gali FAME MMA 15 nie milkną! To było naprawdę emocjonujące wydarzenie z kilkoma intersującymi pojedynkami. Starcie Marcin Dubiel - Kacper Blonsky było fascynujące. Ponad 17 minut twardej walki zachwyciło kibiców. Co ciekawe, werdykt mógł być zupełnie inny. Wszystko przez sędziego. Kulisy ujawnił Kacper Blonsky w jednym z wywiadów.

Czy to była pierwsza i ostatnia walka "no limit" w organizacji FAME MMA? Marcin Dubiel i Kacper Blonsky stoczyli wycieńczający pojedynek w malutkiej, rzymskiej klatce. Niezwykle intensywne starcie zakończyło się zwycięstwem pierwszego z nich. Dzięki temu w ich rywalizacji jest remis. Obaj wygrali po jednej walce. Po pojedynku Kacper Blonsky nie był w stanie sam opuścić areny i był zwożony na noszach. Dubiel schodził wspierany przez trzy osoby, które prowadziły go do szatni.

FAME MMA 15: Sędzia chciał ogłosić remis?

Pojedynek sędziował Piotr Jarosz. Kacper Blonsky po dojściu do siebie udzielił kilku wywiadów. W rozmowie z Weroniką Woszczek opowiedział, że Jarosz mógł wcześniej przerwać pojedynek.

- Mówił, że miał moment w okolicach 14 minuty, gdy pomyślał o tym, by przerwać walkę i zarządzić remis. Powiedział jednak, że skoro daliśmy z siebie tyle serducha, to dał dojść walce do końca - opowiedział Blonsky.

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?

Ostatni walka "no limit" na FAME MMA? Sędzia ma być przeciwny

Obaj wyszli z klatki niesamowicie wycieńczeni. Dubiel i Blonsky potrzebowali pomocy, by opuścić arenę. To, co zobaczyliśmy w klatce może być pierwszym i ostatnim razem. Niewykluczone, że Piotr Jarosz jest przeciwko takim starciom.

- To ciężka forma dla takich nowicjuszy jak my. Rozmawiałem z sędzią Jaroszem. On chyba jest już przeciwko takiej formule, bo naprawdę może stać się komuś krzywda z wycieńczenia - dodał Blonsky.

Mateusz GAMROT przed UFC 280: ELIMINATOR z Dariushem? Mówi się...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany