Bonus BGC może wrócić do FAME MMA

i

Autor: Instagram/ bonusbgc_official, wojtekgola Bonus BGC i Wojciech Gola

Szykuje się wielki powrót do FAME MMA?! Wojciech Gola opowiedział o relacjach z Bonusem BGC

2021-05-14 6:23

Szerszej publiczności z pewnością nie trzeba przedstawiać Piotra Witczaka, znanego lepiej jako "Bonus BGC". Po tym, jak zyskał on sławę w Internecie, Bonus postanowił spróbował swoich sił w sportach walki i przez kilkanaście miesięcy był jedną z gwiazd freak fightowej federacji FAME MMA. O ile w pewnym momencie nie po drodze mu było z Wojciechem Golą, to teraz jeden z włodarzy FAME MMA nie wyklucza powrotu Bonusa BGC do organizacji.

Bonus BGC zalicza się do tego grona zawodników sportów walki, którzy niestety nie mogą pochwalić się dodatnim bilansem swoich walk. Po tym, jak Bonus zdobył sławę w Internecie, postanowił spróbować swoich sił w oktagonie, jednak na dotychczasowych sześć walk wygrał tylko jedno starcie, z Krzysztofem Ciesielskim znanym jako "Bodychirist". Bonus BGC zaliczył również trzy występy w FAME MMA, walcząc, Sebatianem "Ztrolowanym" Nowakiem, Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem oraz Marcinem Najmanem. Walka z "El Testosteronem" była ostatnim występem Bonusa BGC w oktagonie FAME MMA, jednak podczas ostatniego wywiadu Wojciech Gola, jeden z włodarzy FAME MMA przyznał, że powrót Bonusa do federacji może kiedyś nastąpić. - Były konflikty małe z Bonusem, nie dogadywaliśmy się, ale ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy. Bonus do mnie dzwonił i między nami nie ma już żadnego konfliktu, więc kto wie, może kiedyś... - wyznał Wojciech Gola, jeden z czterech włodarzy FAME MMA w ostatnim "Hejt Parku", w Kanale Sportowym. 

Bonus BGC w PuchDown

Obecnie Bonus BGC zrobił sobie przerwę od pojedynków w formule MMA i postanowił spróbował swoich sił w policzkowaniu na galach PuchDown. Podczas ostatniej gali miał się mierzyć z Warszawskim Dresikiem, jednak ostatecznie musiał stanąć naprzeciwko Bodychrista, z którym wygrał w przeszłości. Teraz, 22 maja Bonus BGC ponownie będzie się policzkować, tym razem z Krychą UFC, który związany jest właśnie z FAME MMA. 

Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke przesądzony?! Ten znak "Stormina" mówi wszystko | FAME MMA 10

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra
Sonda
Fame MMA 10 - czy będziesz oglądać?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze