Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

To już potwierdzone

Ta informacja to cios dla wielu fanów przed walką Khalidov - Pudzianowski. Mnóstwo kibiców będzie zawiedzionych

2022-10-19 7:42

KSW na zakończenie 2022 roku przygotowało dla swoich kibiców nie lada gratkę. W połowie grudnia dojdzie do jednego z największych starć w historii federacji, a w oktagonie rękawice skrzyżują Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski. Zainteresowanie pojedynkiem od razu było ogromne, co potwierdzają ostatnie informacje przekazane przez KSW. Wielu fanów będzie musiało obejść się smakiem.

W historii KSW było już wiele świetnych i wyjątkowych pojedynków. Jednak można przypuszczać, że żadna walka nie wzbudziła takiego zainteresowania, jak ta ogłoszona niedawno. O możliwości starcia Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim mówiło się od dłuższego czasu. Ale kilka tygodni temu włodarze KSW oficjalnie ogłosili pojedynek.

KSW przekazało ważne informacje przed walką Khalidov - Pudzianowski. Wielu fanów będzie zawiedzionych

Wszystko będzie miało miejsce 17 grudnia w Gliwicach podczas gali XTB KSW 77. To nieco symboliczna data i miejsce, bo Mamed Khalidov równo rok po bolesnej porażce z Roberto Soldiciem wróci do oktagonu i to właśnie w Gliwicach, gdzie na KSW wystąpił po raz ostatni. Wszystko to sprawia, że zainteresowanie kibiców było ogromne.

Hala w Gliwicach jest jedną z większych w Polsce i może pomieścić nawet kilkanaście tysięcy kibiców. Do gali pozostały niespełna dwa miesiące i wydawać by się mogło, że na zakup biletu jest jeszcze czas. Nic bardziej mylnego. Gdy tylko stało się jasne, że na XTB KSW 77 dojdzie do pojedynku Khalidov - Pudzianowski, kibice rzucili się na zakup wejściówek.

I na dwa miesiące przed galą biletów już nie ma. We wtorek KSW w mediach społecznościowych ogłosiło, że wydarzenie zostało wyprzedane i teraz można ewentualnie liczyć na powrót nieopłaconych wejściówek, co może graniczyć z cudem. Wielu fanów MMA będzie więc musiało obejść się smakiem i obejrzeć walkę w telewizji.

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Mamed Khalidov PIERWSZY RAZ o walce z Pudzianowskim

Jeremy Sochan przed ogromną szansą! Co czeka Polaka w NBA?

Posłuchaj NOWY ODCINEK podcastu Super Sport!

Listen to "Czy Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę? Czy pieniądze zmienią Polaka w NBA?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze