Mocne wyznanie!

Ta piękność była uwielbiana przez fanów MMA. Teraz zarabia na nagich zdjęciach! Mamy ostre fotografie

2023-03-04 8:59

Była gwiazda MMA zdecydowała się na wyjątkowo mocne wyznanie! Znana z wielkiej urody i występów w galach UFC Paige Van Zant postanowiła udzielić mocnej wypowiedzi, w której stwierdziła, że zarabia więcej na publikacji gorących zdjęć, niż na swojej sportowej działalności

Paige Van Zant zaskoczyła opinię publiczną. Była gwiazda federacji UFC, która słynęła nie tylko ze swoich umiejętności sportowych, ale także zjawiskowej urody, udzieliła mocnej wypowiedzi, w której stwierdziła, że zarabia o wiele więcej za swoją działalność na mediach społecznościowych, niż na sporcie. 

Paige Van Zant ostro o pieniądzach. Ma zarabiać więcej na gorących fotografiach!

O swoich zarobkach Paige Van Zant bez ogródek powiedziała w rozmowie z MMA Show prowadzonym przez Ariela Helwaniego. Jak stwierdziła, dobre zarobki w UFC, są w dużej mierze mitem, a ona sama zarabia więcej publikując gołe zdjęcia, a także fotografie na mediach społecznościowych.

-  Kiedy ostatni raz negocjowałam kontrakt, powiedziano mi, że nie mogę dostać więcej niż mistrzyni (...)  Dobra, ale dlaczego porównujecie mnie tylko do kobiet? Wszyscy, niezależnie od płci, powinniśmy zarabiać więcej. (...) Obecnie zarabiam większe pieniądze siedząc w domu i wstawiając zdjęcia na Instagrama, niż walcząc - powiedziała gwiazda sportu.

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Paige Van Zant, przejdź do galerii zawartej w tekście.

Sonda
Czy oglądasz gale UFC?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze