Tomasz Adamek

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRES Tomasz Adamek

Przyszłość legendy

Tajemnicza wypowiedź Mateusza Borka o Tomaszu Adamku. Szykują coś wielkiego? Oferta leży na stole

2023-09-05 10:36

Coraz więcej znanych nazwisk ze świata sportu garnie się do freak-fightów. W klatce MMA pojawili się między innymi Krzysztof Głowacki, Tomasz Hajto, czy Zbigniew Bartman, a pogłoski mówią o kolejnych byłych sportowcach, którzy chcą spróbować swoich sił w klatce. Wciąż dużo mówi się o Tomaszu Adamku. Nieco tajemniczo o przyszłości "Górala" wypowiedział się Mateusz Borek.

Mieszane sztuki walki a przede wszystkim freak-fighty zyskują coraz większą popularność wśród były sportowców. Nawet pięściarze decydują się na zmianę dyscypliny i wchodzą do klatki. Często motywacją są pieniądze, bo te w MMA są spore, ale i wielu z nich chce się po prostu sprawdzić w tej formule. Niewykluczone, że na taki krok niebawem zdecyduje się Tomasz Adamek, o czym mówi się od dłuższego czasu.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Adamek w MMA? Tajemnicza wypowiedź Mateusza Borka

Byłego mistrza w boskie do walki wyzywał m.in. Marcin Najman. Teraz w rozmowie z "MMA-bądź na bieżąco" Mateusz Borek opowiedział nieco więcej o planach Adamka. - To jest chyba w tej chwili jak w tym teleturnieju 50 na 50. To znaczy, jest dobra oferta z klatki i jest koncepcja czegoś fajnego, niestandardowego, nieszablonowego w ringu - powiedział dziennikarz.

Tomasz Adamek bez ogródek przejechał się po Amadeuszu Ferrarim. Bezlitośnie go podsumował, nie było co zbierać

- Tak że rozmawiamy, przyglądamy się, próbujemy się drapać po głowie i liczyć cyferki, żeby się wszystko zgadzało. Pewnie coś się za jakiś czas może zmaterializować - wyjaśnił Borek i dodał, że na razie Adamek ma zobowiązania wobec swojego partnera w sporcie motorowym i dopiero po zakończeniu tej współpracy mogą pomyśleć o powrocie do walk.

Okniński zdradza tajemnice Diablo Włodarczyka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze