Tomasz Adamek, Amadeusz Ferrari

i

Autor: Instagram Tomasz Adamek, Amadeusz Ferrari

Dosadna opinia

Tomasz Adamek bez ogródek przejechał się po Amadeuszu Ferrarim. Bezlitośnie go podsumował, nie było co zbierać

2023-09-03 15:56

Kolejna gala FAME MMA za nami. W sobotni wieczór w krakowskiej Tauron Arenie nie zabrakło emocji, choć niektórzy kibice mają pewien niedosyt po walce wieczoru, w której Arkadiusz Tańcula zmierzył się z Amadeuszem Ferrarim. Spodziewano się wielkiej wojny, a zawodnicy przez większość czasu unikali ostrych wymian. Po rywalizacji o umiejętności Ferrariego zapytany został Tomasz Adamek. Były mistrz w boksie jednoznacznie podsumował freak-fightera.

Konflikt Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem Ferrarim narastał każdego dnia, od kiedy tylko stało się jasne, że zawodnicy skrzyżują ze sobą rękawice na gali FAME MMA 19. Ataki pochodziły przede wszystkim ze strony Roślika, który publicznie wyciągał prywatne sprawy swojego rywala i bardzo mocno w niego uderzał. Wydawało się, że w klatce zobaczymy prawdziwą wojnę i pojedynek nie potrwa pełnych trzech rund.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Adamek bezlitośnie podsumował Ferrariego. Tak go nazwał

Ale starcie okazało się mniej elektryczne niż przewidywano. O zwycięstwie przesądzili sędziowie punktowi i triumfować mógł Tańcula. Wydarzenia z wysokości trybun oglądał Tomasz Adamek, którego Ferrari prowokował do walki we freak-fightach. Były mistrz świata w boksie w rozmowie z mma.pl został zapytany o umiejętności Roślika.

FAME MMA 19 WYNIKI: Tańcula pokonał Ferrariego w walce wieczoru! Fabijański zniesiony na noszach, bolesna kontuzja Tyburskiego

Adamek zdecydował się na brutalne podsumowanie. - Zobaczymy, czy poprawił swoje umiejętności. Jak urywki oglądałem, to było 10-15 sekund, nie ma co oglądać. Amatorka - powiedział pięściarz przed pojedynkiem Tańcula - Ferrari. - Co ja bym z nim robił w tym ringu? On nie ma umiejętności stricte bokserskich - dodał Adamek.

Koloseum Daniel Omielańczuk 25.08.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze