Julita Najman i Marcin Najman

i

Autor: SE Julita Najman i Marcin Najman

Tak Marcin Najman poznał swoją piękną żonę! Nie zgadniesz, czym się zajmowała

2021-08-24 14:49

Już osiem lat Marcin Najman jest w związku ze swoją ukochaną żoną, Julitą. Para szczęśliwie wychowuje córeczkę i wiedzie radosne życie. Historia poznania byłego pięściarza z ukochaną jest niesamowita. Nie zgadniesz, czym zajmowała się pani Julita Najman. To dla niej rzucił los kobieciarza i postanowił się związać na stałe.

Marcin Najman przez lata miał łatkę kobieciarza. Wszystko zmieniło się jednak w 2011 roku, gdy odnalazł miłość swojego życia. Razem ze zjawiskową Julitą wychowują córeczkę. Często w mediach społecznościowych można śledzić losy rodziny Najmanów. Familia "El Testosterona" często szaleje na łonie natury. Razem dogadują się znakomicie. Poznanie Marcina i Julity to niczym strzała amora! Czy była to miłość od pierwszego wejrzenia? Po latach były pięściarz i ex-zawodnik MMA już tego nie pamięta! Ale przy tak zjawiskowej blondynce trudno wyobrazić sobie, by mogło być inaczej.

Tak Marcin Najman poznał swoją żonę

Jak przypomina portal GlosWielkopolski.pl, parę połączyć miał sport. Julita Najman, wtedy jeszcze pod swoim panieńskim nazwiskiem, miała być ring girl na jednej z gal w Ełku. - Boks łączy ludzi. Gala była akurat w jej mieście, w Ełku. Była ring girl. Nie wiem, czy to była miłość od pierwszego wejrzenia - wspominał Najman w wywiadzie dla kanału "Pyta Nie Błądzi" w serwisie YouTube.

Zobacz zdjęcia Marcina Najmana z żoną w galerii poniżej! Zjawiskowa blondynka podbije Wasze serce.

Co ciekawe, żona Marcina Najmana otrzymała w 2009 roku w konkursie Miss Polonia Ziemi Ełckiej tytuł miss publiczności. I trudno się dziwić! - Byłem bardzo wzruszony, bo mogłem złożyć przysięgę małżeńską przed najświętszym obrazem Matki Boskiej na Jasnej Górze. A do tego towarzyszyły mi trzy kobiety mojego życia: córka, żona i mama - mówił Najman "Super Expressowi".

Marcin Najman - OSIĄGNIĘCIA

Marcin Najman ma za sobą 22 występy w zawodowych ringach w boksie. Wygrywał 15-krotnie, dziewięć razy przez nokaut. Występował także w MMA, gdzie zanotował dziewięć występów, trzykrotnie schodząc z ringu jako triumfator. Był pretendentem do pasa międzynarodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej. W 2016 roku został mistrzem Europy organizacji WKU w K-1.

Sonda
Czy lubisz Marcina Najmana?
Medusa rozbił mercedesa. Zdradził szczegóły wypadku przed High League
Najnowsze