Artur Szpilki i Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Artur Szpilki i Kamila Wybrańczyk

wszystko opowiedziała

Tak u Artura Szpilki będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia! Kamila Wybrańczyk z niczym się nie kryła, mówi o przywileju

2022-12-21 13:16

Święta Bożego Narodzenia za pasem i wiele osób większość swojego wolnego czasu poświęca na jak najlepsze przygotowanie się do tych szczególnych dni, m.in. robiąc gruntowane porządki lub gotując masę świątecznych potraw. Nieco inaczej wygląda to jednak w domu Artura Szpilka. Kamila Wybrańczyk zdradziła, jakie ona i jej partner mają plany na nadchodzące dni.

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia dla wielu osób jest najpiękniejszym czasem, kiedy przygotowuje się na Wigilię oraz Boże Narodzenie, m.in. sprzątając swój dom oraz przygotowując przepyszne potrawy, niekiedy dla całej rodziny - jak robią to chociażby Anna i Robert Lewandowscy. Okazuje się jednak, że Artur Szpilka i jego ukochana Kamila Wybrańczyk nie mają w tym roku takich obowiązków, bowiem nadchodzące święta spędzą nieco inaczej, niż w swoim domu. 

W taki sposób Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk spędzą Święta Bożego Narodzenia! Podzielą los wielu Polaków

Zawodniczka FAME MMA oraz HIGH League zwróciła się do swoich fanów w mediach społecznościowych, przy okazji ujawniając, jak ona i Artur Szpilka mają zamiar spędzać w tym roku Święta Bożego Narodzenia. To jednak nie wszystko, bowiem "Kamiszka" przy okazji zdradziła, że nie jest osobą, która lubi spędzać dużo czasu w kuchni na przygotowywaniu dań, chociaż z pewnością by sobie z tym poradziła. 

Tak u Artura Szpilki będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia! Kamila Wybrańczyk z niczym się nie kryła, mówi o przywileju

Ja wiem, że jesteście zajęci, bo gotujecie itd. Ja na szczęście na święta jadę do rodziny, więc mam ten przywilej, że nie muszę gotować i nie lubię, nienawidzę i chyba nawet nie umiem. Jakbym miała coś zrobić to… nie lubię (...) - wyznała na Instagramie "Kamiszka" zdradzając swoim fanom, że najbliższe dni za zamiar spędzić najpewniej w swoim domu rodzinnym. 

Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Kamila Wybrańczyk, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Artur Szpilka - Mariusz Pudzianowski?
Artur Szpilka komentuje walkę Pudzianowski - Khalidov | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze