Marta Linkiewicz

i

Autor: Screenshot Instagram/linkimaster

Tak wygląda teraz Marta Linkiewicz. Wypięła swoje gorące ciało na leżaku i odsłoniła dosłownie wszystko, gorące zdjęcia

2022-06-09 21:32

Marta Linkiewicz postanowiła pokazać kolejne, gorące zdjęcia. Gwiazda, która już nie raz prowokowała gorącymi ujęciami swojego ciała, postanowiła pójść o krok dalej i pokazała na mediach społecznościowych wyjątkowo gorące fotografie. Trzeba przyznać, że gwiazda federacji Fame MMA ma się czym pochwalić.

Marta Linkiewicz jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego freak-fightu. Celebrytka, występująca pod pseudonimem "Linkimaster" nie raz popisywała się swoimi umiejętnościami w trakcie gal Fame MMA i skradła serca męskiej części publiczności dzięki wyjątkowo odważnym zdjęciom na swoich mediach społecznościowych. Tym razem, gwiazda sportu poszła naprawdę daleko, wypinając swoje wdzięki na leżaku. W tych zdjęciach można się zakochać, Marta Linkiewicz ma się naprawdę czym pochwalić.

Wilfredo Leon nie może ukryć smutku. Jedyne co mu zostało to tęsknota, to zdjęcie potrafi złamać serce

Marta Linkiewicz uwielbia prowokować na mediach społecznościowych. Gorące zdjęcia są jej wizytówką

O tym, że Marta Linkiewicz lubi szokować, nie trzeba przekonywać nikogo, kto śledzi jej karierę. Kilka lat temu chwaliła się intymnym zbliżeniem z grupą muzyczną i szokowała wyjątkowo odważnymi słowami i przemyśleniami na łamach mediów. Od czasu zadebiutowania w federacji Fame MMA kojarzona jest głównie ze sportem, co nie oznacza, że nie lubi pokazywać swoich wdzięków na Instagramie. Tym razem, gwiazda pokazała bardzo gorące ujęcia na leżaku, które wprowadzą was w istnie wakacyjny klimat. Obok takich widoków nie da się przejść obojętnie.

Marcelina Ziętek jest zupełnie jak Justyna Żyła. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, Piotrowi Żyle może tylko lecieć ślinka

Aby zobaczyć najgorętsze zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz pręży wdzięki na leżaku. Wyjątkowo gorące zdjęcie

Na swojej najnowszej publikacji na mediach społecznościowych, Marta Linkiewicz pokazuje bez żadnego skrępowania swoje największe wdzięki w samym stroju kąpielowym, odsłaniając przy okazji intymne części swojego ciała. Pod zdjęciami znalazło się nawet zalotne pytanie samej Linkiewicz, które wprost rozpala wyobraźnię. 

- Przepraszam czy ten leżak jest wolny? - pyta zalotnie Marta Linkiewicz na opublikowanych przez siebie zdjęciach.

Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze