Justyna Żyła zaczepiła Piotra, a oberwała Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ justynazyla, marceepan Justyna Żyła zaczepiła Piotra, a oberwała Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek jest zupełnie jak Justyna Żyła. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, Piotrowi Żyle może tylko lecieć ślinka

2022-06-09 17:56

Marcelina Ziętek od dłuższego czasu jest związana z Piotrem Żyłą i okazuje się, że przejawia bardzo podobne zamiłowania co była żona skoczka narciarskiego. Zdjęcie opublikowane przez artystkę za pośrednictwem jej mediów społecznościowych nie pozostawia wątpliwości, fani mogą być zadziwieni.

Justyna Żyła i Marcelina Ziętek przez pewien czas żyły w bardzo dużym konflikcie. Celebrytka znana z udziału w "Tańcu z Gwiazdami" bardzo ostro komentowała postać aktorki, co miało swój finał na sali sądowej. Mimo że była i obecna partnerka Piotra Żyły nie pałają do siebie zbytnio pozytywnymi uczuciami, to okazuje się, że łączy je o wiele więcej, niż można by było podejrzewać. Okazuje się bowiem, że Marcelina Ziętek ma podobne zdolności do Justyny Żyły, co zostało potwierdzone przez publikację aktorki na mediach społecznościowych. Piotr Żyła może tylko przełykać ślinkę.

Wilfredo Leon nie może ukryć smutku. Jedyne co mu zostało to tęsknota, to zdjęcie potrafi złamać serce

Justyna Żyła i Marcelina Ziętek są do siebie podobne? Łączy je wiele rzeczy

Mimo że panie na pozór wydają się osobami zupełnie od siebie niezależnymi, o tyle Piotr Żyła nie jest jedyną kwestią, która je łączy. Nie tak dawno temu Justyna Żyła przyznała, że podobnie jak Marcelina Ziętek wystąpiła w roli aktorskiej w jednej z produkcji telewizji TVN, a konkretnie paradokumencie "Szpital". Aktorstwo to jednak niejedyna cecha wspólna. Okazuje się, że Marcelina Ziętek ma ten sam talent, którym szczyci się Justyna Żyła. Zdjęcie nie pozostawia cienia wątpliwości.

Jan Tomaszewski jednym słowem ocenił blamaż z Belgią. Tego słowa użyło wielu kibiców

Aby zobaczyć jak mieszka Marcelina Ziętek, ukochana Piotra Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek chwali się talentem. Słynie z niego Justyna Żyła

Okazuje się, że Marcelina Ziętek, podobnie jak Justyna Żyła, przejawia wielkie zainteresowanie w robieniu smakowitych deserów. Najnowsza publikacja Ziętek pokazuje, że aktorka ma wielki talent, a Piotr Żyła może być wprost zachwycony, że jego ukochana tak dobrze sprawdza się w zupełnie innej roli. Mimo wszystko, to Justyna Żyła zajmuje się cukiernictwem zawodowo, a aktorka spędza czas głównie na planie serialowym.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze