Zmasakrowana twarz

Tak wygląda twarz gwiazdy KSW po porażce w hitowej walce wieczoru. Paskudne rozcięcie. Zobacz zdjęcia

2022-11-14 9:07

To był twardy bój na gali KSW 76! Salahdine Parnasse został kolejnym w historii organizacji podwójnym mistrzem, wygrywając starcie z Sebastianem Rajewskim. „Raju” został zmuszony do odklepania w czwartej rundzie. Parnasse kolejnymi ciosami rozcinał twarz rywala. Jak wygląda głowa Rajewskiego po walce? W oczy od razu rzuca się paskudne rozcięcie nad okiem.

Nie tak pojedynek o tymczasowy pas mistrza wagi lekkiej wyobrażał sobie Sebastian Rajewski. Na gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim „Raju” mierzył się z czempionem kategorii piórkowej, Salahdinem Parnassem. Po czterech rundach twardego starcia Francuz zmusił swojego rywala do poddania. Młody zawodnik rozcinał twarz przeciwnika kolejnymi ciosami, a następnie poddał w parterze.

Tragedia! Nie żyje zawodnik UFC. Anthony Johnson miał tylko 38 lat

KSW 76: Tak wygląda twarz Rajewskiego po walce! Zobacz zdjęcia

To nie był łatwy bój dla Rajewskiego. Parnasse kolejny raz pokazał, że jest znakomitym zawodnikiem i może mierzyć naprawdę wysoko. Podwójny mistrz organizacji KSW pierwotnie miał mierzyć się z Marianem Ziółkowskim, ale ten z powodów zdrowotnych musiał wycofać się ze starcia.

„Golden Boy” stanął twarzą w twarz z Parnassem tuż po pojedynku i wiele wskazuje na to, że niedługo dojdzie do tego starcia. Czekamy z niecierpliwością, bo może być to prawdziwy hit!

Mamed Khalidov PIERWSZY RAZ o walce z Pudzianowskim

Startuje mundial w Katarze. Jak daleko zajdą na nim Polacy?

Posłuchaj podcastu i przypomnij sobie największe mundialowe sukcesy Polski!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Najnowsze