Jacek Murański

i

Autor: FAME MMA ZRZUT EKRANU Jacek Murański

Fortuna za walkę?

Takefun miał dostać milion za walkę z Jackiem Murańskim? FAME MMA komentuje szokujące plotki!

2022-09-27 14:46

W organizacji FAME MMA pojawiła się duża opozycja do występów Jacka Murańskiego na galach. Wśród osób, które sprzeciwiają się promocji jego osoby są m.in. Arkadiusz Tańcula czy „Szalony Reporter”. W jednym z wywiadów pierwszy z nich ujawnił, że „Takefun” miał otrzymać milion złotych za walkę z „Muranem”. Czy to prawda? Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie organizację FAME MMA.

Czy zawodnikom FAME MMA proponowano gigantyczne pieniądze za stoczenie walki z Jackiem Murańskim? Takie zaskakujące słowa w rozmowie z „MMA Bądź na bieżąco” wypowiedział Arkadiusz Tańcula. - Nikt nie chciał się z nim bić. Szalony Reporter dostał 300 tysięcy, proponowali potem 500 tysięcy. Takefun dostał milion – odmówił! Nitro też dostał w ch** pieniędzy – opowiadał pogromca Murańskich z poprzedniej gali.

FAME MMA płaciło fortunę za walkę z Murańskim? Jest komentarz organizacji

Temat kwot za walki to sprawa dość głośna, ale dla organizacji temat tabu. Nikt nie chce, by ujawniać szczegóły ofert ze względu na możliwość podnoszenia stawek przez innych zawodników. O ile kwota, którą rzekomo miał otrzymać „Szalony Reporter” nie budzi szoku, o tyle milion złotych dla „Takefuna” za ten pojedynek robi wrażenie.

Czy rzeczywiście taką kwotę zaoferowano w ostatnich rozmowach? Poprosiliśmy o komentarz organizację FAME MMA!

- Zapewniam, że federacja nie składała takich propozycji. Wspomniane kwoty oczywiście działają na wyobraźnie, ale należy je traktować jako twór wyobraźni. Zawodnicy w rozmowach z mediami zazwyczaj znacząco zawyżają wysokość swojego wynagrodzenia. Być może w ten sposób chcą budować swoją pozycję negocjacyjną dla nowych kontraktów, ale proszę mi wierzyć, że gdyby te kwoty były prawdziwe to organizowanie gal byłoby zupełnie nierentownym biznesem – mówi rzecznik FAME MMA, Michał Jurczyga.

FAME MMA 16: Kto zawalczy z Jackiem Murańskim?

Jacek Murański, zgodnie z wcześniejszymi plotkami, pojawi się na gali FAME MMA 16 w roli zawodnika. Jego przeciwnikiem będzie Robert Pasut, znany YouTuber, który w debiutanckim występie pokonał streamera „Japczana”. Teraz czeka go zdecydowanie poważniejsze wyzwanie.

FAME MMA 16 już 5 listopada w Łodzi. Gala transmitowana będzie jedynie za pośrednictwem systemu PPV na FAMEMMA.tv! W walce wieczoru Marcin Dubiel zmierzy się z „Trombą”.

Sonda
Fame MMA 16 - która walka jest najciekawsza?
Kulisy FAME MMA 15
Najnowsze