Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Urocze zdjęcie!

Takim ojcem jest Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV. Zdjęcie wyraża wszystko, można się wzruszyć

2023-01-23 16:26

Krzysztof Radzikowski postanowił podzielić się urokliwym zdjęciem na swoich mediach społecznościowych. Siłacz znany z występów w telewizyjnym hicie telewizji TTV, a także były strongmen, pokazał, jak spędza czas ze swoim dzieckiem. Fani bardzo szybko zareagowali na fotografię, komplementując siłacza.

Krzysztof Radzikowski postanowił pochwalić się urokliwym zdjęciem na swoich mediach społecznościowych. Strongmen, który zyskał ogólnopolską popularność w polskich mediach dzięki występowi w telewizyjnym hicie "Gogglebox TTV", pokazał na swoim Instagramie swoją zabawę z dzieckiem, a fani zachwycili się łagodnym obliczem siłacza. To zdjęcie doskonale pokazuje, jak ważna dla Radzikowskiego jest rodzina.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV pokazał zdjęcie z dzieckiem. Urocza fotografia stała się hitem

Krzysztof Radzikowski jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom sportów siłowych. Sportowiec, który przed laty wsławił się udziałem w zawodach strongmenów, stał się wielką gwiazdą dzięki udziałowi w telewizyjnym show telewizji TTV, a także próbował swoich szans w freak-fightowych. Ostatnimi czasy, siłacz bardzo aktywny jest na mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje życie prywatne. Na jednej z najnowszych fotografii Radzikowski pokazuje, jak spędza czas ze swoim dzieckiem. a sama fotografia wywołała bardzo pozytywne reakcje ze strony fanów. 

Krzysztof Radzikowski

i

Autor: instagram.com/krzysztofradzikowski
Sonda
Lubisz Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze