Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Joanna Jędrzejczyk

coś się szykuje?

Te informacje o Joannie Jędrzejczyk wywołają prawdziwą euforię! Trener gwiazdy UFC z niczym się nie krył

2023-03-02 16:14

Kiedy Joanna Jędrzejczyk poinformowała, że kończy swoją zawodową karierę w MMA, jej fani nie kryli smutku. Z czasem zaczęły pojawiać się jednak informacje, że powrót "JJ" do klatki jest bardziej możliwy, niż nam się wydaje, a dodatkowo pojawiły się również plotki o tym, że w swojej federacji widzieliby ją właściciele KSW. Na domiar tego, głos w sprawie zabrał jej trener, a jego słowa mogą ucieszyć fanów Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk, tuż obok Jana Błachowicza i Mateusza Gamrota zapisała się złotymi zgłoskami nie tylko na kartach polskiego, ale również światowego MMA. Nic więc dziwnego, że gdy postanowiła ogłosić zakończenie swojej zawodowej kariery, jej fani byli w wielkim szoku. Niedługo po tym jednak, "JJ" stwierdziła, że chyba powinna dać sobie jeszcze jedno starcie, aby należycie pożegnać się ze swoimi fanami. Teraz atmosferę wokół byłej mistrzyni UFC podgrzał jej trener.

Joanna Jędrzejczyk jednak wróci do oktagonu? Trener gwiazdy UFC zabrał głos

Niedawno pojawiły się także plotki, że zainteresowani zatrudnieniem Joanny Jędrzejczyk mieliby być zainteresowanie włodarze KSW, a po słowach Mike'a Browna, kibice "JJ" mogą z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych informacji na temat byłej mistrzyni wagi słomkowej UFC. Okazuje się, że Jędrzejczyk wciąż trenuje i to nie z mniejszym zaangażowaniem, niż podczas swojej kariery. 

Te informacje o Joannie Jędrzejczyk wywołają prawdziwą euforię! Trener gwiazdy UFC z niczym się nie krył

- Zdecydowanie wciąż ma w sobie ogień! Dalej trenuje i stara się być coraz lepsza. Trudno jest ugasić ten płomień (...) Nieważne, jak bardzo stara się oderwać od sportu, coś wciąż ją przyzywa - wyznał trener z klubu American Top Team w rozmowie z "TVP Sport" dodając, że nikt nie wie, co w przyszłości czeka "JJ". Takie słowa mogą zwiastować, że już niebawem przyjdzie nam raz jeszcze zobaczyć Joannę Jędrzejczyk w oktagonie. 

Sonda
Czy żałujesz, że Joanna Jędrzejczyk skończyła karierę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze