Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Jan Błachowicz

dla wielu to będzie szok

Tego o Janie Błachowiczu nie wiedział prawie nikt! Ważny fakt z jego życia ujrzał światło dzienne, wszystko mogło potoczyć się inaczej

2023-01-04 13:10

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie fana sportów walki nie tylko w Polsce, ale i na świecie, który nie wiedziałby kim jest Jan Błachowicz. "Cieszyński Książę" i były mistrz wagi półciężkiej UFC mógł jednak nigdy nie znaleźć się w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Wszystko przez mało znany fakt, który z pewnością wiele osób zaskoczy. Okazuje się bowiem, że Błachowicz mógł uprawiać zupełnie inny sport.

Obecnie Jan Błachowicz zalicza się do ścisłej czołówki zawodników MMA na świecie, co potwierdza swoimi kolejnymi walkami i osiągnięciami. Po utracie pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej federacji UFC, "Cieszyński Książę" był w stanie podnieść się po porażce i wywalczyć sobie kolejną szansę do zdobycia tytułu, co jednak nie skończyło się po jego myśli. Jak się jednak okazuje, jedna z legend polskiego i światowego MMA w swoim życiu mogła zajmować się czymś zupełnie innym, o czym Jan Blachowicz opowiedział w "Turbokozaku".

Mało znany fakt z życia Jana Błachowicza wyszedł na jaw! Tego o gwiazdorze UFC wielu mogło nie wiedzieć

Pomimo tego, że fani Jana Błachowicza wiedzą o nim naprawdę dużo, a i sam gwiazdor UFC często ujawnia, co dzieje się w jego życiu, to jednej rzeczy wiele osób mogło nie wiedzieć - nie wliczając w to najbliższych oraz dawnych przyjaciół "Cieszyńskiego Księcia". Okazuje się bowiem, że w pewnym momencie swojego życia trenował on piłkę nożną.

Tego o Janie Błachowiczu nie wiedział prawie nikt! Ważny fakt z jego życia ujrzał światło dzienne, wszystko mogło potoczyć się inaczej

- Wybrałem inny sport, chociaż nawet trenowałem jakiś czas w cieszyńskim klubie... ale bardzo krótko. Taki epizodzik - wyznał przed kamerami "Cieszyński Książę" biorąc udział w "Turbokozaku". Patrząc z perspektywy czasu, Jan Błachowicz raczej nie może narzekać, że jego ewentualna kariera piłkarza nie wypaliła i przerzucił się na sporty walki.

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Jan Błachowicz, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Najnowsze