Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Instagram/Joanna Jędrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Publiczna deklaracja

Tego o Joannie Jędrzejczyk nie wiedział niemal nikt. Słowa byłej gwiazdy UFC zaskoczyły fanów

2022-09-26 16:38

Joanna Jędrzejczyk cieszy się sportową emeryturą i spełnia się poza oktagonem. Była gwiazda UFC w pełni korzysta z wolnych chwil, a jej fani dowiadują się wielu nowych faktów o idolce. Ostatnio Jędrzejczyk zaskoczyła ich publicznym wyznaniem. Tego o polskiej mistrzyni MMA nie wiedział niemal nikt!

Joanna Jędrzejczyk przez lata błyszczała w klatce UFC. Do dziś jest uważana za jedną z najlepszych zawodniczek w historii, ale jej kariera dobiegła końca podczas UFC 275. W czerwcu Weili Zhang znokautowała "JJ" w głośnym rewanżu za fantastyczny pojedynek mistrzowski z marca 2020 roku. Polka nie zdołała zrewanżować się Chince, a po wszystkim ogłosiła przejście na sportową emeryturę. Postawiła na życie prywatne i po wielu latach wymagających treningów wreszcie może nieco zwolnić. Nie zapomniała jednak o fanach, z którymi regularnie utrzymuje kontakt za pomocą mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwują ponad 2 miliony użytkowników, którzy dowiadują się o nowych pasjach Jędrzejczyk. Także tych sportowych, niezwiązanych z MMA.

Mariusz Pudzianowski uświadomił fanom bolesną prawdę. Wystarczyło jedno zdanie. Aż trudno w to uwierzyć

Joanna Jędrzejczyk kwitnie na emeryturze!

Tego o Joannie Jędrzejczyk nie wiedział niemal nikt. Słowa byłej gwiazdy UFC zaskoczyły fanów

35-latka rozpoczęła m.in. treningi tenisa i nie ukrywa zachwytu dla osiągnięć Igi Świątek. Była mistrzyni UFC rozwija też pasję do fotografii, którą zawsze się interesowała, a teraz ma czas, by uczestniczyć w warsztatach. Jednak to nie wszystko! Fani Jędrzejczyk nie mieli wielu okazji, by poznać jej zamiłowanie do piłki nożnej, ale okazuje się, że olsztynianka ma swój ulubiony klub. Obecnie może przy okazji kibicować dwóm Polakom, którzy występują w barwach Juventusu.

Brutalnie rozbite twarze bohaterów MMA Attack 4! Te zdjęcia przyprawiają o dreszcze, porażające obrazki

Joanna Jędrzejczyk szczerze po zakończeniu kariery. Trafi do freak fightów? | Andrzej Kostyra

Niespodziewane wyznanie o kibicowskiej stronie Jędrzejczyk ujrzało światło dzienne za pośrednictwem... profilu Agaty Sieramskiej - dziewczyny Arkadiusza Milika. Polski napastnik dołączył do Juventusu pod koniec letniego okna transferowego i szybko zaczął strzelać bramki dla zespołu z Turynu. W stolicy Piemontu towarzyszy mu właśnie ukochana, która kibicuje mu z trybun. I to pod zdjęciem "Agatycze" polska legenda UFC okazała swoje wsparcie "Starej Damie". Bojowy okrzyk "Forza Juve" uzupełniła wymownymi emotikonami serca w czarno-białych barwach - zgodnych z tymi klubowymi.

Joanna Jędrzejczyk kibicka Juventusu

i

Autor: Instagram/agatycze Joanna Jędrzejczyk kibicuje Juventusowi
Sonda
Czy żałujesz, że Joanna Jędrzejczyk skończyła karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze